Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha te rendezhetnéd a Jóbarátok...

Ha te rendezhetnéd a Jóbarátok című sorozat mozifilm változatát, akkor milyen lenne, mi lenne benne? VAGY Te hogyan fejezted volna be a sorozatot, az utolsó részben mi lett volna?

Figyelt kérdés
Hajrá.:)
2010. aug. 14. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kéne-e Jóbarátok-film... a sorozat úgy volt jó, ahogy volt. Mindent kihoztak belőle, amit csak lehetett, megvolt a happy end... bááár... azért talán van még benne lehetőség... pl. Joey befut Hollywoodban, de valamiért visszatér New Yorkba, pl. azért, mert Ross és Rachel újra, és immár tényleg összeházasodnak... aztán az esküvő körül lennének bonyodalmak.
2010. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem tök jó lett volna egy mozifilm.

Pl 5 év múlva játszódna a sorozat befejezése után.

Joy szerencsét próbált Hollywoodban, de rájött, hogy mégsem színészkedni akar, hanem azt, amit a többiek, megházasodni, gyerekeket.

Meglátogatja Monikáékat, akik tartják a kapcsolatot a báranyával, Joyval találkoznak, megvan a szimpátia, összejönnek.

Monikáékkal meglátogatják Rossékat, azóta született mondjuk még egy kislány.

Meglepetésként mennek oda, Monikáékkal tartják a kapcsolatot velük, de Joyt már rég nem láttak, nagy az öröm.

Phoebeékhez is elmennek, ők mondjuk valami egzotikus bárt nyitottak, ahol Phoebe énekel, Mike pedig ping-pongozni tanítja az embereket.

Valami ilyesmi jutott az eszembe.:D

Tök jó lenne szerintem, én imádtam a sorozatot.

Köszi a választ.

2010. aug. 14. 23:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hibáért, de ahogy írtam, úgy beleéltem magam, hogy nem is vettem észre.:D
2010. aug. 14. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:


Az a legalapvetőbb probléma egy esetleges Jóbarátok-mozifilmmel, hogy a sorozat egy sitcom, vagyis szituációs komédia; 20-25 perces epizódok, élő közönség előtt felvéve, vagy konzervröhögéssel. Ez a stílus mozifilm-hosszúságban - 90-120 perc - nem megoldható, ill. ilyen terjedelemben már nem működne a műröhögés sem. Feltételezem, a sorozat alkotói is belátták ezt, azért nem készült mozifilm. Nem akarták lerombolni a 10 évnyi sikert, amit elértek a tévétörténelemben.

Nézzed meg, mit tettek a Sex és NY-kal... a sorozat a maga keretein belül működött, moziként azonban nem.

2010. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hááát.

Szerintem a Jóbarátok sorozatban nagyon sok baki volt, amit elkövettek és nem szerettük kevésbé őket.:)

Én úgy tudom, hogy azért nem jött össze a mozifilm, mert valaki nem akarta a szereplők közül.

Szerintem működhete az is.

Eltelt az életben 5,6 év a vége óta és a filmet is ennyi idő elteltével lehetne készíteni.

Természetesen nem lehetne ugyan olyan, mint a sorozat, de szerintem ez nem is baj, jó lenne más oldalukról is megismerni kicsit a szereplőket, de maradna a komikus énjük is.

Hiszen nagyon természetesnek hatott mindig is.

De pl megküzdhetnének mindennapi problémákkal is a maguk módján.

Szerintem meg lehetne sikeresre csinálni.

Én úgy tudom, hogy sikeres volt a Sex és New York, lehet tévesen vagyok informálva.

Köszi a választ.

2010. aug. 17. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, csak egy nagyfilm épp azt a stílust nem tudná továbbvinni, amit a sorozatban megszerettünk, ill. ott működött a műfaj adta korlátok miatt.

Éppen ezért nem kéne elrontani a szériát egy filmmel, ami valószínűleg nem működne, mert már erőltetett volna.

Ezzel együtt persze lehetséges, hogy jó film tudna készülni... ha hűek maradnak a sorozat szellemiségéhez.

2010. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék, ha elkészülne a film.


Én úgy képzelem el, hogy 5 évvel később folytatódna az esemény Hollywoodban. Joey esküvője lenne, ezért meghívná a többieket. Valahogy úgy képzelném el, hogy nem egy szupermodell, fiatal nőt venne el, hanem egy szép arcú, kis kedves, enyhén duci lányt, akit viszont imád, ezért is komolyodna meg. A bonyodalom abból adódna, hogy Monica és Chandler épp válófélben lennének, persze ugye azért jóban lennének. Az esküvő előtt már egy héttel odautaznának, így sok esemény történhetne, és a végén az egész az esküvővel záródna. Chandler egész végig egy modell csajjal randizgatna, Monika pedig eküzben jön rá, hogy mégsem akar elválni, és kínos szituációkba keveredik, és a film végén mégis kibékülnének. A többiekről nagyon nem jut más eszembe. Azért tartom jó fogásnak az esküvőt, mert ebbe bele lehet egy olyan részt is építeni, ahol a csajok egy vad leánybúcsú után felkelnek, és sok vicces dologra fényt derítenek. Illetve Joey menyasszonya az utolsó pillanatban elbizonytalanodna, azért mert fél, hogy nem olyan csinos külsejű, mint az előzők.

Sok dolog van még a fejembe, de nehéz őket leírnom. de egyszer ha sok időm lesz, csinálok belőle egy mini-forgatókönyvet. =)

JÓBARÁTOK FILMET A VILÁGNAK!!!!!

2011. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!