Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a walking dead vége?

Mi a walking dead vége?

Figyelt kérdés
egyáltalán vége van? Le vagyok maradva 😅

2021. jan. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vége.
2021. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te jó ég 🤦‍♀️ Köszike
2021. jan. 8. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Standing Dead.
2021. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs vége és lehet várni a kövi évadot :)
2021. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A képregény már véget ért, de pontosan nem tudom mi történt, mert még Negan felbukkanásánál tartok.

Rengeteg különbség van a képregény és sorozat között (pl. eredetileg Daryl egy nem létező karakter és rengeteg más eltérés), így szerintem nem igazán mérvadó a sorozatra nézve, a képregény vége, viszont amennyire tudom lett egy nagy közösség, ami összetartott, viszont egy tagjuk megölte Ricket, utána több éves időugrás történik, Rick tiszteletére állítottak egy szobrot, Carl feleségül vette Sophiat (Carol gyerekét, aki a történet kb. elején meghalt a sorozatban) és van egy lányuk, Negan elképzelhető, hogy megtalálta a felesége, Lucille maradványait és eltemette, egyedül él elzárkózva a többiektől, de Carl néha visz neki ételt, viszont sose találkoznak, egyre kevesebb élőholt járja a környéket, de Hershel (Maggie és Glenn fia) elfogott párat és hurcolja őket ide-oda mutogatni az embereknek, Michonne pedig az új közösség bírója.

2021. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!