Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durva a Devil all...

Mennyire durva a Devil all the time (Mindig az ördöggel)?

Figyelt kérdés

Régebben ùgy gondoltam vér fóbiám van de rájöttem hogy nem a vért nembirom, csak tùlstresszelem magam, hogyha valami eröszakos jelenet van. Magyarul inkább csak félek attòl hogy vért/sérülést látok, de ha hirtelen látom nem leszek rosszul meg semmi (bocsánat, nem tudtam jobban elmondani).

Nagyon szeretném megnézni a filmet mert a kedvenc színészeim játszanak benne meg mert olvastam a könyvet és nagyon tetszett. Már egy ideje pròbálom összeszedni magam, de mindig mikor elkezdem meghátrálok és abbahagyom. Amik kicsit durvább filmek voltak és láttam: Deadpool (1-2), Joker, Impossible (mondjuk az nem olyan durva de van benne azért vér meg sérülés). Most ennyi jutott eszembe de szinte biztos hogy valamit kihagytam.

Nagyon megköszönném ha írnátok véleményt arròl hogy megnézhetem-e ezek mellett. Vagy legalább valamit. Csak mert tényleg félek, de már nagyon meg akarom nézni.

16/L



2021. jan. 10. 10:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért de siettem
2021. jan. 10. 10:47
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én láttam és egyáltalán nem felkavaró ha véres jelenetekről van szó. Szóval nyugodtan nézd meg.
2021. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van benne néhány erősebb jelenet, de itt inkább a nyomasztó, komor atmoszférán van a hangsúly és ezt nagyon eltalálták.


Szerintem is tehetsz vele egy próbát.

2021. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Így kicsit bátrabb lettem és megpróbálkozom vele.

2021. jan. 10. 12:45
 5/9 Kings56 ***** válasza:

Kerdezo

Nah meghaltal??Mármint a filmtol

2021. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nagyon tetszett :)
2021. jan. 17. 10:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon tetszett de én kifejezetten az ilyen filmeket szeretem.Nem tudom, hogy neked ez felkavaró-e de igen, van benne pár olyan véres, gyilkolós jelenet. Szerintem. nem vészes, inkább "depresszió" keltő. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek, mert a szerep osztás is kiváló! :D
2021. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.Most vettem észre csak, hogy írtad hogy jó volt🤣
2021. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én háromszor átgondoltam az életemet utána. De amúgy jó :)
2021. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!