Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a mese?

Mi lehetett ez a mese?

Figyelt kérdés

régebben[kb 5-6 éve,de lehet,hogy kevesebb]ment a minimaxon egy rajzfilm ami a környezetvédelemről szólt azthiszem.

Arra emlékszem,hogy mutatták a kiszáradt talajt meg,hogy milyen károd hatásai vannak a műtrágyának meg ezeknek.Meg ha szennezük a vízeket akkor azt mi is megisszuk és káros hatásai lehetnek.És volt egy kép sor amikor egy elég hangos ilyen kicsit ilyesztő zene alatt mutatják a lepusztult földeket meg a kihalt tavakat és ilyesmi képeket.

mi lehet ennek a címe?


2010. aug. 14. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hú.. a címét nem tudom, de nem az, amiben egy teknősbéka és egy rózsaszín madár(???) vagy mi mesélnek?
2010. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy környezetvédelmes mesére emlékszem, amiben ilyesmikről volt szó, de abban volt egy nagy rózsaszín madárszerű figura, akit ha jól emlékszem Albertnek hívtak. A címében is benne volt a neve ha jól rémlik.
2010. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kolléga akivel egy időben válaszoltunk megerősíti az elméletemet:D(Y)
2010. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nem az Albert mondja?
2010. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem tudom:SS de megnézem,lehet,hogy az az.:D
2010. aug. 14. 15:32
 6/17 A kérdező kommentje:
nem tudna valaki egy kis részletet mutatni?[sehol nem találok viideót]mert lehet,hogy ez az csak így első látszatra nekem túl barátságos ahoz amire emlékszem,mert amikor láttam nagyon féltem.:D
2010. aug. 14. 15:35
 7/17 A kérdező kommentje:
vagy hol tudnáám online nézni?:)
2010. aug. 14. 15:40
 8/17 anonim válasza:
2010. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi:) nekem csak annyi kell,hogy lássam:)

amúgy köszönöm az előző válaszokat=)

2010. aug. 14. 15:43
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez lesz az.:)majd megnézem,hátha van valahol magyarul dvd-n.jó nosztalgiázni.:)

mégegyszer mindenkinek köszönöm=)

2010. aug. 14. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!