Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyenre értékelnétek Tim...

Milyenre értékelnétek Tim Burton és Joel Schumacher Batman filmjeit?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán mennyit adnátok rájuk?


Batman

Batman visszatér

Mindörökké Batman

Batman és Robin


Leírtam őket, hogy ki tudjátok másolni.



2021. jan. 12. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de a Batman 89-ben kegyetlen nagyot szólt! Szó szerint mindenki arról beszélt, beindult a batmania, zenekarok élnekeltek róla, tele volt minden batmanos cuccokkal - még itthon is, nemhogy külföldön!


Az egyik legjobb adaptáció amit láttam batman-ből, sötét és groteszk, remek látvánnyal és jó szereplőkkel.


A második rész még groteszkebb, nagyon jól hozza a sötét batman hangulatot.


Mindörökké már a 90-es évek képregényes világát idézi,a fényes lapú, túlszaturált képregények világát, elmegy, de nem a legjobb.


Batman és Robin nézhető, de kicsit sok, túltolt. szerintem.


Batman 10/9

Batman visszatér 10/8

Mindörökké batman 10/6

Batman és Robin 10/6

2021. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Személy szerint egyiket sem tartom túl erősnek, Nolan filmjei nagyságrendekkel jobbak. Régen láttam már a felsoroltakat, de arra emlékszem hogy már gyerekként se nyerték el túlságosan a tetszésemet. Ha kollektíve kéne pontoznom őket, olyan 10/5, 10/6 esetleg. Egyenként nem pontoznám, mert már nagyon rég láttam őket mint említettem, alig emlékszek belőlük valamire.
2021. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Matematikát tanuljátok már meg, kérlek.

10/6 = 1.67 = 167%

6/10 = 0.60 = 60%


Hogy lehetne egy film 100%on felüli?

2021. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan tudjuk, hogy ki mire gondolt, ne kössünk bele másokba feleslegesen kérlek. Én is a 10-et szoktam előre írni, nem számít, mert tudjuk, hogy mire gondolunk, nem egy egyenletben írtunk el az egyik részletet, hogy számítson.
2021. jan. 12. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Burton filmjei zseniálisak. A másiké említésre sem méltó.
2021. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem olvastam egy képregényt sem, így azzal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire adják át az ottani világot.


Batman: a hangulata (Gotham, a Barlang, felszerelés) jobban tetszett a Nolan-trilógiában mutatottaknál. 9/10

Batman visszatér: 8/10

Mindörökké Batman: 8/10

Batman és Robin: ez nagyon nem tetszett, erőltetett volt, a párbeszédek és a poénok borzasztóak voltak. 5/10

2021. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!