Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ijesztő vagy...

Szerintetek ijesztő vagy nyomasztó a Dexter című sorozat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyik sem. Persze vannak benne gyilkosságokról szóló sorozathoz méltó részek, de nem az az ész nélküli gusztustalan hentelés, mint a Walking deadben.

Inkább nyomasztó, hogy Dexter a végére egy idióta lesz meg Debra viselkedése.

2021. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Korhatár 18. Bőven!

Az, hogy egy sorozat gyilkos van beállítva jófiúnak erősen erkölcstelen dolog (jöhet a lepont, de az). Dexter pszichopata. Úgy öl, mintha más ünnepi ételt keszítene, vagy éppen versenytáncot járna a döntőben.

Ez elég sok mindenkinek leverheti a lécet. Emellett ömlik a vér. Már csak a munkáját tekintve is. Amikor valaki jó barátja útba kerül, gond nélkül kicsinálja.


Felkavaró, nyomasztó, hogy aki végzi a munkáját, és jól, azt kinyírja. De be van állítva úgy, hogy unszimpatikus legyen a valódi áldozat, aki a hőst játsza. Ez a mesteri manipuláció része, amit a szociopata megtanul a túléléshez.


Robin hood szerű, de itt hideg vérrel gyilkol.


Én azért tudtam aludni tőle, de 18alatt nem mutatnám senkinek!

2021. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én személy szerint nem találtam nyomasztónak, vagy ijesztőnek. Elég sok benne a vér, és érzékenyebb embertársainknál feszegethet bizonyos határokat, de ijesztőnek semmiképpen nem mondanám.


Kettessel nagyon nem értek egyet. Egyáltalán nincs hősnek beállítva. Ő egy sorozatgyilkos. Aki tény, hogy embereket öl. De nem csak ebből áll a személyisége. Sokkal összetettebb ennél. És szerintem rohadt érdekesek a motivációi, hogy mit miért tesz. Emberek vagyunk. Nincs jó és rossz, ezt a hozzáállást felejtsük már el! Ezzel nem azt mondom hogy Dexter "jó". Vagy hogy szimpatizálok vele. Azt mondom, hogy ember. És vannak problémái. És emellett tény, hogy az egyik legérdekesebb főszereplő karakter a sorozatok történelmében. A jó-rossz csőlátásod kiküszöbölése érdekében javaslom nézz egy kis Mindhuntert :D


(Dexter technikailag nem pszihopata. Egy pszihopata nem szeret, nem tanul, nem szorong. Egy pszihopata elbűvölő, általában extrovertált. Ez egy antiszociális személyiségzavar, és nem, nem minden pszihopata sorozatgyilkos. Kriminálpszihológusnak készülök, nem hiszem hogy hülyeségeket beszélek.)


És 18-as karikát maximum a Fűrészre adnék. Ez legfeljebb egy erős 16-os.

2021. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
16 éves gyereke, vagy az, aki azon a szinten gondolkodik nem érti meg, min megy át Debra és miért válik azzá, ami lett.
2021. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Elején még bírtam, de a későbbi részekben már kezdtem undorodni s sorozattól. Pont azért, amiért kérdezted.
2021. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk én antiszociális, aszexuális vagyok, igaz, sorozatgyilkos az nem vagyok.

Erre Dexter, aki elvileg az, a sorozat folyamán több nőt beújít pedig az elején csak alibinek volt neki, szerelmes lesz, szexel. Barátkozik fűvel-fával, és irtó fontosak neki egyes emberek. Fontosabbak, mint ő maga. Na tudod ki, felőlem aztán marhára felfordulhatna mindenki, van az a film, az Utazók, ott érezném jól magam kb. :D

Persze Dexter az Dexter, meg jellemfejlődés, csak hát az eredeti figurához képest átlagot csináltak belőle. Meg hülyét is.

2021. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!