Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A WandaVisionben mi fog történni?

A WandaVisionben mi fog történni?

Figyelt kérdés

Olyan teóriákat hallottam h víziót nem vissza hozzák hanem wanda képzeli el az egész történést. (Vagy valami lyesmi)

Viszont, nekem van egy feltételezésem. Ugye Shuri elkezdte lementeni vízió adatait a végtelen háborúban . Mi van akkor ha van elég adat ahoz hogy visszahozzák??

Szerintetek?



2021. jan. 14. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Holnap megtudjuk. 😀
2021. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Agymenés lesz az egész.
2021. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan teóriát is olvastam h vízió újra eled es wandaval együtt egy alom vilagban él amit kormany ügynökök hoztak letre h megfigyeljél őket.


Meg olyat is h wanda annyira beleőrül a gyászba h gonosz lesz

2021. jan. 14. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Eddig nekem nagyon House of M hangulatúnak tűnik, de elvileg a sorozat A Vízió képregényt is alapul veszi, ami szintén egy elég elborult sztori.

De holnap premier, majd megtudjuk, hogy mi van, vagy nem.

#2: Gondolom már láttad a sorozatot végig és hosszas gondolkodás után jutottál erre a következtetésre. 😒

2021. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek víziót újra fogják éleszteni?

Valamint az lenne a kérdésem h nektek van disney+ előfizetésetek vagy majd kalóz felvételben megnézitek valahol?

2021. jan. 15. 00:10
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Már bocs de ennek mi értelme? Azért hoztad létre ezt a kérdést hogy megoszd a bromságokat?? Sok unatkozó idi_ta teóriáját itt híreszteld?! Vagy arra vársz hogy aki már látta lespoilerezi neked?
2021. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Megnézem őket amikor kijőttek, egyébként Wandával történik valami!

Ezért Vízió él, és együtt laknak plusz még házasok is:).

Sok furcsaság van benne

!!!!!SPOILER!!!!!: Stark Industry kenyérpirító, tapéta, Hydra-s óra, naptár, egyébként a szomszéd(Agnes) boszorkány, csak még nem tudják:)

2021. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert a hatos le lett pontozva nem mondok semmit. Pedig sokat tudok ;)
2021. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7es! mire célzol ezekkel? :)
2021. jan. 18. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!