Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tony vagy Natasha elhalálozása...

Tony vagy Natasha elhalálozása fájt jobban a Végjátékban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Natasha halála sokkal fájóbb volt
Natasha halála egy kicsit jobban fájt
Tony halála egy kicsit jobban fájt
Tony halála sokkal fájóbb volt
Mindkettejük halála ugyanannyira tragikus
Egyikük halála sem hatott meg
Nem tudom, de Natasha szuper dögös
egyéb
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Tony ikonikus karakter volt az egészben. Na meg a három vasember film nekem nagyon tetszett
2021. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván Tony. Ki az a Natasha? Az egyetlen jelentős dolog, amit csinált, az az volt, hogy megemlítette Budapestet.

https://www.youtube.com/watch?v=eHk-w8WUw84

2021. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Tonyt mindig megsiratom, ahányszor újranézem a filmet. Nat halálát hevésbé találom drámainak.
2021. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, az utolsó néhány filmben Tony karaktere csak árnyéka volt annak, akit a korai filmekben megkedveltem. Alapvetően ő és Rogers volt a kedvencem az MCU-ban.


De az igazat megvallva szerintem már mindketten kezdenek kiöregedni a szerepből. RJD már egy 55 éves középkorú férfi és rajta látszik. Arcra is látványosan öregszik és rengeteg izmot veszített az utóbbi pár évben.


Scarlett is már 36 éves és smikkel és CGI-vel még össze tudják rakni, de már így is egyre kevésbé hiteles a Fekete Özvegy szerepében. Nem is értem, mit akarnak most a stand alone filmjével. 10 évvel ezelőtt kellett volna leforgatni még az MCU első fázisában.


Szerintem az első fázis eredeti bosszúállói közül már csak a két Chris tudja hitelesen hozni a karakterét. Ebből a szempontból Rogers elvesztése lenne a legfájóbb. A másik két karakternek úgymond ideje volt visszavonulni. Rogersnek is azért csak lenne, mert ő meg Tonyval elvesztette az ellenpólusát és nem biztos, hogy ugyanolyan jól működött volna nélküle.

2021. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Tony. Főleg, mivel édesapa is volt és Russoék olyan marha büszkék voltak magukra hogy azért Nat halt meg mert nem akartak egy családapát veszni hagyni (Clint). Na és Tony? Egy gyerek nem gyerek? Undorítóak. Legalább ne hangoztatnák mennyire kedvesek voltak.... -.-"


Egy szó mint száz. Tony halála szomorúbb volt - szerintem.

2021. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Az a helyzet, hogy a fontosságuk miatt meg a kidolgozottságuk miatt Tony.

De sajnos lehetett előre tudni, hiszen már tudtuk, hogy nem fog több filmben szerepelni (ezt Amerika kapitanynál máshogy oldották meg, de mindenkivel nem tehették ezt meg). Kb 90%-ig biztos voltam benne, hogy meg fog halni Tony, így cseppet sem lepett meg, míg Natasha halála annál inkább.


Engem a moziban az jobban megérintett, viszont második nézésre már egyértelműen Tony, hiszen akkor már tudtam mi lesz.

2021. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Annyit vergődött Nat végig hogy a végén már egyáltalán nem hatott meg.
2021. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!