Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflixen lévő Kiábrándult...

A netflixen lévő Kiábrándult királylány 2.évada mikor kapja meg a magyar szinkront?

Figyelt kérdés
Elég érdekes, mert az első és harmadik évad le van szinkronizálva,de a második évad nincs.

2021. jan. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

A Total Dráma első évadának első 8 része szinkronos, utána nincs, csak felirat, a második végig szinkronos.


Ez furcsább. Nem fog kapni szinkront egyik se.

2021. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a Totál Dráma második évada le van szinkronizálva.
2021. jan. 21. 10:33
 3/10 anonim válasza:
Második évadhoz van szinkronos előzetes is, engem is érdekelne mi lesz a 2. évaddal.
2021. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen érthetetlen ez a logika!

Most vagy szinkronizálják le az egészet vagy hagyják a fenébe és nézem feliratosan!

2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
18%

le van szinkronizálva..csaaaak...nen adják ki. a netfix azért csináltatta ezt a saját rajzfilmet h vonza a szolgáltatásaikkal az emvereket.

nyílván fizettek azért h ne adják ki rögtön a második évadot szinkronosan.


Vagy mert a magyarok eleve seggfejek minden téren.

nehogymá jól szórakozzon a magyar ember!!!

inkább az utóbbi lehet igaz.

a magyarok szemetek a magyarokkal. ez van.

vagyis hiába adtak rá pénzt s hiába adnak bele pénzt.

nem csinálnak meg semmit se normálisan.

minden téren mindenben ilyenek a magyarok. ezért vagyunk s maradunk a béka segge alatt.


bár inkább más országbeli lennél.

2021. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve hogy netflix előfizető vagyok és már unom az ilyen hülyülésüket! Most hogy a Rick és Morty átkerült az HBO GO-ra lehet hogy inkább arra fizetek elő! Ott legalább jóval több a szinkronos film! Igaz itt egyedibb filmek és sorozatok vannak na de bánja a fene!
2021. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felkerülne a szinkron valaki megtudná írni ide, nem akarom minden nap megnézni fent van-e.
2021. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dany9700 válasza:
100%
Üdv. Nem tudod hogy izgat e még valakit de épp az imént rá mentem a második évadra és be adta magyarul viszont újra töltöttem az oldalt és vissza ált angolra valami hiba lehet szerintem azegészbe amiről persze nem tud senki semmit mostanáig.
2021. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan felkerül??
2021. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vkinek valami infó? :(
2023. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!