Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a leggonoszabb halálfaló a...

Ki a leggonoszabb halálfaló a Harry Potterben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Lucius Malfoy
Bellatrix Lestrange
Peter Pettigrew
Antonyin Dolohov
Augustus Rookwood
Thorfinn Rovel
ifj. Barty Kupor
Igor Karkarov
Travers
más
52 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül valószínűleg Bellatrix, komplett pszichopata. Azért Fenrir Greyback is erősen versenyben van ettől függetlenül. Rovel meg szerintem nem százas ahogy összevissza szórja a gyilkos átkait.
2021. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Bellatrix Lestrange.
2021. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Bellatrix.
2021. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bella és a legelvakultabb is. Kegyetlenségben szerintem Dolohov (és az említett farkasunk) nincs sokkal lemaradva.
2021. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet a leggonoszabb kifejezés nem pont illik rá, de amúgy nem is nagyon szoktam ezt a jelzőt használni negatív karakterekre se mert nagyon relatív, de az úgymond legjobb szerintem ifj. Barty Kupor volt, nagyon sokáig eljutott majdnem a célig anélkül hogy mészárlásokat és kínzásokat végzett volna, okos volt és hűséges, de ha konkrétan a kegyetlenséget nézzük akkor Bellatrix.
2021. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenségben egyértelműen Bella. Ha a hűséget, és a képességeket, meg a szolgálatuk hasznosságát nézzük, akkor is ő szerintem, de ott van mögötte kicsivel lemaradva Ifj. Barty, és Dolohov is.
2021. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlenségben abszolút Bellatrix. Sztem elfogultságban is ő az első. Nem sokkal lemaradva követi ebben Ifj. Barty Kupor. Bellatrix konkrétan bármit képes volt megtenni Voldemortnak, és szenvtelenül kínzott meg sok embert (bár, mondjuk utóbbi kb. minden halálfalóra igaz). De szerintem mégis ő volt a leggonoszabb. Nagyon sok szereplőt ő tett el láb alól. Szerintem kicsit őrült és mániákus volt.

Bár, ha kegyetlenkedésről és öldöklésről van szó, azért Fenrir és Dolohov sem egy kispályás.

2021. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Szebben meg sem lehetne fogalmazni :) Teljesen igazad van (#3 vagyok)
2021. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!