Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdítően jó sorozatok?

LsBence kérdése:

Üdítően jó sorozatok?

Figyelt kérdés

Igazán megfogó sorozatokat keresek. Egyedi, szerethető, néhol talán eléggé "elbaszott" szereplőkkel, lehetőleg rejtett mondani valóval. Ne fusson egy kiszámítható szálon. Nem baj, ha kissé elborultabb, mint például a You vagy a Gyilkos Elmék, de nem konkrét krimit keresek. Elsősorban inkább a romantikus vonal érdekele, némi humorral. Esetleg a különleges misztikumok, amik erős lábon állnak, és nem többszörösen lerágott csontok. A természetes lmbt+ vonalt is kedvelem, sőt a kosztümös filmeket is. Életrajzit inkább ne!


Sorozatok, amiket szerettem: Atypical, A Bridgerton család, Sex Education, You, Gyilkos Elmék, Fiúk a Klubból, Doktor Murphy, Vámpírnaplók, SKAM, Hallatlan, Lucifer, Trónok Harca


Sorozatok, amik számomra nem voltak megnyerőek: Shameless, Riverdale, 13 okom volt, Stranger Things, Hazug csajok társasága, Skins



2021. jan. 17. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A misfits - kívülállókkal mindenképp tegyél egy próbát

Umbrella Academyt is jónak szokták mondani.

Amit szeretek és magával ragadt mint a farkas, este az erdőben: Az attack on titan

Euphoria

The end of the f***ing worls

His dark materials (Itt is inkább a magávak ragadó vonal az erős, de az nagyon)

Atypical

A tanár (ez egy szerintem marha jó, magyar sorozat)

2021. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért éppen alaszka - sok "elborult" karakter, nagyon szerethető világ, érdekes nagyon.
2021. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Wandavision

Tudom hogy nagyon ùj, meg Disney+ nincs is magyarországon (viszont meg lehet oldani), de szerintem elég elborult és igazábòl romantikus is.

2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha izgalmas, és egy kicsit elborult kell, akkor a Twin Peaks is egy jó sorozat. :)

Ha izgalmas, misztikus, nyomozós, sci-fi beütéssel: akkor X-akták (X-files), Végtelen határok(The Outer Limits), Szürkületi Zóna (Twilight Zone).


Ha mindenből egy kicsi, a fentiekből, akkor én legfőképp az Odaát / Supernatural sorozatot javasolnám, ha még nem láttad. És ehhez hasonló némiképp a Lucifer.


Ha pedig érdekel egy sorozat gyilkos, aki sorozat gyilkosokat öl: akkor a Dexter.

2021. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Deadwood, Trapped, X-akták
2021. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egy romantikus, könnyed sorozatot keresel akkor az Emily in Paris tökéletes lesz
2021. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Umbrella academy

Elég ,,elborult”

2021. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kaliforgia

The 100

Agymenők

2021. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Euphoria szerintem tetszeni fog. Van benne minden és mondhatni elborult.
2021. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Umbrella academy-t nézd meg! Szerintem tetszeni fog
2021. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!