Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vass Gábor színművésszel/szink...

Vass Gábor színművésszel/szinkronhanggal volt személyes találkozásotok/történetetek?

Figyelt kérdés
Kedvenc színészünk volt, és barátnőmmel tiniként vártuk őt a győri színház művészbejárónál, hogy aláírást kérjünk tőle. Nagyon kedves, vicces volt.

2021. jan. 17. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy közértben dolgoztam, ahova bejárt rendszeresen. Nagyon vidám volt mindig,csókolommal köszönt,szép napot kívánt. :(
2021. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt a Star Trek: Voyager c. sci-fi sorozat (1995-2001) egyik szereplőjének (Chakotay parancsnok) szinkronhangja. Sosem jött el a klubtalálkozókra, így aztán egy ideig mi mentünk - páran a csajok közül - hozzá, szerte az országban, ahol fellépett, szerepelt. Néhány színdarabját láttuk, és vártunk rá az előadás után. Többször kaptunk autogrammot, meg később a felnagyított A/4-es fényképeinket is aláírta. Mindig nagyon kedves, és jó fej volt, akkor is, mikor fáradt volt. Ha pedig nagyon, akkor meglógott előlünk, de nem haragudtunk rá. :) Szerintem sejtette, hogy ez csak egy ideig lesz így (végül tényleg így volt), és majd megunjuk, mert minden változik, és majd új dolgok fognak minket is érdekelni, új hangok, új színészek... s a többi, de azért ő szép emlék maradt. :)

Mondjuk, eleinte magáról a Voyager szinkron hang szerepéről volt egy-két furcsa nyilatkozata anno, amit akkor nem vettem jó néven, ma már csak mosolygok rajta. :)


Egyébként mentalitásában teljesen hasonló volt, mint aki Chakotay parancsnokot alakította: Robert Beltran.

Miután szerepelt, őt is hidegen hagyta olykor a rajongók rajongása. Pedig ha nincsenek rajongók, nézettség sincs, ha pedig nincs nézettség, neki sem fizettek volna hét éven/évadon keresztül.

2021. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neki olyan kisugárzása, orgánuma volt, hogy szerintem minden színháznál, szinkronstúdiónál vártak rá a tinilányok. Szerintem azt is meg lehet unni. :) Ő egy igazi úriember volt.
2021. jan. 18. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt?

Gyorsan utána néztem. Nem tudtam, hogy most halt meg. 😢

Pedig 64 év, még nem egy olyan kor. DE sokat cigizett. Én már akkor mondtam neki, mikor találkoztunk, hogy nem valami jó szokás, meg féltem a szép hangját. Mire ő, valami olyasmit mondott, hogy tudja, de ez az egy örömforrása, amiről nem tud lemondani.

Tudom, azt írták a korona miatt, de azért a cigi se tett jót.

Emlékszem, annyira nehezen állta meg cigi nélkül, hogy volt egy előadása Kecskeméten anno, és még a darabba is beleírták, hogy az "erkélyen" cigizhet a karaktere. Mi meg a színházban ott fuldokoltunk, de aztán beindultak a ventillátorok, és kiszívták a színpad-nézőtér elejéről a füstöt. Mert persze első sorokba vettük a jegyet.

Annyira sajnálom, hogy ő is áldozatul esett most ennek a francos betegségnek. 😢

2021. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is mindig az első sorokban ültünk, csak a győri színházban. Szerintem ott is dohányzott színpadon. Piros Marlborót szívott akkoriban. Reméltem, hogy még visszatér Győrbe egy jó darab kedvéért, de már nem jött. És még sok-sok évig élhetett volna...
2021. jan. 18. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annak is annyira örültem, hogy hallottam a hangját a Retró rádióban.

Ilyen karakteres hang talán nem is lesz többé...

2021. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is miatta hallgattam néha Retrót, pedig annyira nem szeretem a régi zenéket.
2021. jan. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!