Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » John Woo miért nem rendez már...

John Woo miért nem rendez már több filmet?

Figyelt kérdés
Az az ember egy legenda, minden idők legjobb akciófilmjeit köszönhetjük neki. (Ál/arc, Rés a pajzson stb.) Ő miért nem alkot már? Én nagyon megnézném bármit alkotna...

2021. jan. 18. 20:28
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

Pár éve szó volt arról, hogy A bérgyilkos remake-jét is elkészíti.

A hollywoodi rendezései sorra megbuktak (vagy legalábbis nem lettek sikeresek), visszatért Kínába.

2017-ben készítette eddigi utolsó filmjét (Manhunt), ami pénzügyi bukta volt (azt hiszem, láttam, de a trailer alapján egy pár jeleneten kívül nem rémlik belőle semmi).

Az ő igazi fénykora a hongkongi időszak volt a nyolcvanas-kilencevenes évek fordulóján. A bérgyilkos bármikor meg tudom nézni.

2021. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha John Woo akkor a Hard Boiled (1992) elnyűhetetlen akciófilm mind a mai napig. Viszont nem tudom miért nem készít filmeket, talán az 1-nek igaza van.
2021. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-esnél a pont.

Minden idők legjobb akciófilmjeit ő csinálta de nem amerikában,hanem Hong-kongban.

2021. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!