Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a sorozatnak?

Mi a címe ennek a sorozatnak?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem emlékszem a sorozat nevére, néhány éve kezdtem bele és nagyon tetszett, de valamiért aztán nem fejeztem be és azóta már elfelejtettem a címét. Ázsiai sorozat volt, nem volt magyar szinkronja, és én angol felirattal néztem. Úgy kezdődik, hogy egy modernkori talán koreai lány, kiment egy gyereket egy tóból, de ő maga már nem tud kijönni. Nagyon csalódott volt a lány, mert megcsalta a barátja és aznap kapta rajta, ezután bánatában ehhez a tóhoz ment, és ivott is talán, de nem öngyilkos akart lenni, csak szimplán odament inni. Na szóval ugye a lány nem tudott kijönni és a középkorban ébredt fel. Rengeteg minden történt és nem emlékszem mennyire időrendben írom, de ezekre emlékszem:

Az nokatesója(?) enneka lánynak, aki az egyik herceg felesége volt, már beteg, később meg is hal, és akkor jön rá a herceg, hogy amúgy mennyire szerette. A hátán viszi a hóesésben mikor meghal a felesége. Ebbe a hercegbe amúgy a lány is szerelmes lett és a herceg is szerelmes lett belé, ha jól emlékszem, de aztán velük nem lesz semmi. Volt egy kirekesztett herceg is, mindig feketében volt, a sebhelye miatt volt kirekesztve, de a saját anyja sebezte meg. Később a lány rájött a modernkori történelem ismeretei alapján, hogy ez a herceg lesz majd a történelemben ismert legkegyetlenebb uralkodó, aki megölte az egész családját. Akkor jön rá mikor, őt is kisminkeli és eltűnteti a sebét az arcáról. Nagyon sok minden történt benne ilyen apróságokra emlékszem amik nem biztos, hogy időrendben történtek, de segíthetnek beazonosítani, hogy mit keresek. Volt egy szolgáló nő is az udvarban, ő megvédte ezt a lányt azzal, hogy a császárhoz ment egy véres, fehér babaruhával, a királyé volt a gyermek, de a király adott valamit a hölgynek, hogy elvetéljen. Kivégzik amúgy ezt a hölgyet, a lány órákon át térdel, hogy így könyörögjön az életéért ennek a hölgynek, de hiába. Amúgy ezt a hölgyet a király igazából szerette. Másik részlet, hogy egy ágyasnak is be akarta venni a hárembe ezt a lányt a császár, mert olyan rokoni kapcsolatai voltak, de inkább megsebezte magát mintsem ágyas legyen, mert itt akin bármilyen sérülés is van, nem lehet a király ágyasa. Újabb részlet, a fekete ruhás herceg, az kijelentette, hogy a lány az övé. Az is kiderül a sorozatban, hogy a csillagász, vagy már fogalmam sincs milyen pozícióban lévő ember is szintén az ő világából van, vagyis a lány erre következtet és arra gondol, hogy az a csöves férfi, akivel a tónál találkozott, volt az aki eredetileg a csillagász testében volt. Nem jutottam a sorozat végére, de mivel én imádom a spoilereket annyit biztosan tudok, hogy a lány a végén visszakerül a saját világába. Egy utolsó részlet ami eszembe jut, hogy az egyik sokadik herceg is szerelmes lesz a lányba, de ugye a lány nem szerelmes belé és a herceg meg is sértődik rajta és végül összeházasodik azzal a lánnyal aki mindig is oda volt érte, aki amúgy elég harcias. Egyszer ez a kisebb herceg nem akarta fogadni az üdvözlését a lánynak, mert még mindig meg volt sértődve az elutasítás miatt, ami ugye azzal jár, hogy akkor addig kell ott állnia lehajtott fejjel amég egyszercsak fogadja majd az üdvözlését, ezért a felesége szól rá, mégha amúgy féltékeny is volt először a lányra, hogy márpedig fogadja a köszönését, mert akkor addig ott kell állnia még nem fogadja, így aztán végül fogadja az üdvözletet.

Bocsánat, hogy ilyen összefüggéstelen lett, de már nagyon homályosan van meg, hogy mi, miután volt és hogyan, csak részletek vannak meg, azért lett ilyen zavaros. Remélem azért valaki rájön ebből, hogy mit keresek.



2021. jan. 21. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (2016).

https://www.youtube.com/watch?v=NyQN4Ua15Tw

2021. jan. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😄
2021. jan. 25. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!