Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter, szülők életéről...

Harry Potter, szülők életéről szóló filmnek mi a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok tiktokon nagyon sok videó van fent a szülőknek az életéről az érdekelne, hogy melyik film ez mert sehol nem találom? Az érdekelne mi annak a filmnek a címe amikor a szülők és Siriusnak az élete van benne?

Itt van pár videó, hogy tudjátok mire gondolok:


[link]



[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=gdKW1QirXhQ



Hallottam egy olyat, hogy: Dorian Grey a keresett film címe. Kicsit utánanéztem de nem találtam róla túl sok infót, mint például a Maraudersről sem, hogy ez most valami Harry Potter féleség lenne vagy ilyesmi. Mert a szereplőknek a nevei sem éppen Harry szüleiéké, Meg Sirius nevét sem látom igazán a szereplők nevei közt.



Remélem tudtok segíteni köszi szépen🥰🥰🥰🥰



2021. jan. 22. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max fanfilm,mert ilyen nem létezik.
2021. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ummm.. A Dorian Gray az egy teljesen más téma mint a Harry Potter nem is tudom hogy hoztad össze a kettőt 😅 mintha legalább a Star Warst meg a Gyűrűk urát akarnád keresztezni. Egyébként semmilyen más Harry Potteres film nem létezik csak az alap HP filmek és a Legendás állatok filmek. A többi mind csak fan made film mint ahogy a Voldemort film is
2021. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii csak akkor én sem értem miért társítják ennyire a dorian gray és a hp filmeket
2021. jan. 22. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nem bonyolult. Azért "társítják" ennyire, mert úgy néz ki Ben Barnes a 2009-es Dorian Gray feldolgozásban, mint ahogy sokan elképzelték a fiatal Sirius Blacket a könyvek alapján. Olyan néhány perces-másodperces összevágásokat, mint amiket linketél, bőven lehet belőle csinálni.


Maga a film Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe (vagy képmása, attól függően, hogy melyik változatot a kezedben) c. viktoriánus rémregénye alapján készült. Adaptációnak elég vacak, de ha tetszik a főszereplő, a kosztümök meg érdekel a téma, akkor egynek jó.


Amúgy termett néhány Harry Potter rajongói film (értsd: abszolút nem hivatalos), ha ahhoz van kedved: https://www.youtube.com/results?search_query=harry+potter+fa..

2021. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!