Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van már a Riverdale 5. Évada?

Hol van már a Riverdale 5. Évada?

Figyelt kérdés

Ugyebár a netflix azt írta ki,hogy az 5.évad premiere csütört (jan.21.) hát most péntek van,és még mindig csak 4-évadot mutat a netflix...

Valaki elmagyarázná hogy ez most mi?!



2021. jan. 22. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amerikában. Itt majd később, ahogy lenni szokott.
2021. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem rendeltek hozzá magyar feliratot! Pár napon belül látható lesz itt is!:)
2021. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2021. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fent van nálunk is már az 5. évad 1. része, csak mivel még nem aktiválták hozzá a magyar feliratot, ezért ha magyarra van állítva a felület neked, akkor nem fogja mutatni az új részt sem. Ha angol felirat is elég, akkor ha átállítod a felületet angolra, már nézheted is a részt. Azt nem mondták, hogy rögtön magyar felirattal jön a premier, hanem hogy nálunk is elérhető lesz Netflixen megjelenéskor. Gondolom ahogy a 4. évadnál is volt, itt is 1-2 napot várni kell a magyar feliratra.
2021. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Riverdale Hungary Facebook oldalán megtalálod
2021. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,átállítottam a Netflixem angolra,és így meg tudtam nézni gond nélkül! Köszi a segítséget!
2021. jan. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!