Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a WandaVision-ben Wanda hozta létre a dimenziót, amiben vannak, hogy együtt lehessen Vízióval?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt kábé már akkor tudta mindenki, mikor bejelentették a sorozat elkészülését.
2021. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy ismerem a Marvelt valószínűleg lesz még pár csavar a történetben, akár Doctor Strange Multiverse of Madness vagy Spider-Man 3 felvezetest is el tudok képzelni, ahol párhuzamos Univerzumok találkoznak. Remélem nem annyi lesz az alap cselekmény, hogy az egész Wanda fejében játszodott. Az nagy csalódás lenne.
2021. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Wanda fejében játszódik, amit látunk. Nagyon szürreális minden, ami történik, nem hiszem, hogy ez megtörténne még ebben az univerzumban sem. Legfeljebb álomban. Az szinte biztos, hogy Wanda képességéhez van köze, de amit láttunk eddig, valószínűleg nem ő irányít, tehát ő hozza létre, de nem önszántából.
2021. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hydrának is köze van a dolgokhoz
2021. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!