Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit bírtatok jobban,George-ot...

Kit bírtatok jobban,George-ot vagy Fred-et? (Harry Potter)

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 01:54
A kérdező szavazást indított:
George
Fred
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mind a kettőnek ugyanolyan volt a személyisége.
2021. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Számomra nem léteztek külön-külön. Csak együtt tudtam elképzelni őket.
2021. jan. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
De teljesen ugyanolyanok bakker. XD
2021. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg valaki átfésülte az összes könyvet, és kb. a sorozat felénél egyértelműen el lehet különíteni őket, mert Frednek több vicces beszólása van.

Ennek ellenére nekem nincs kedvencem. Persze, Fred ezek szerint egy fokkal viccesebb, de George (SPOILER) képes Fred halála utána egyedül megbirkózni mindennel, amiért egyrészt sajnálom, másrészt tökre felnézek rá.

Úgyhogy én személy szerint nem tudok dönteni köztük, de nem azért, mert teljesen egyformák lennének.

2021. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen képtelen vagyok különválasztani őket. Együtt voltak a legjobbak. Imádtam a humorukat, hogy mindig képesek voltak viccelni. És bár ikrek, mind a ketten egyediek voltak, külön személyiségük volt. Nagyon bírtam őket :)
2021. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem Fred egy kicsit elnyomta Georgeot
2021. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balázs98765432100123 ***** válasza:
100%
Frednek nagyrészt több szerepe volt a könyvekben/filmekben. Neki volt több jó beszólása a tervek kimorfondirozója is ő volt. Úgymond "dominánsabb volt". Ezt ha mindenigaz észre is vette J.K., de ezt nem szándékosan alkotta ezért csinálta azt hogy megsebesítette George-t hátha középpontba kerül jobban, de sikertelenül. Meg egy elmélkedés, mivel a végére a Fred "uralom" nagyon kibontakozott állítólag ezért ölette meg, de ez rosszul sült el, mert így Fredre irányult nagyobb figyelem, pedig nem ez volt a cél. (Saját vélemény)
2021. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fred
2021. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!