Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zordon befogatta Kovut vagy...

Zordon befogatta Kovut vagy vér szerinti fia?Vagy egyszerűen Zirának volt Zordon után még egy párja?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés:

Nektek ki a kedvenc szereplőtök az oroszlánkirályban?



2021. jan. 25. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/143 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is Nala volt a kedvencem❤
2021. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/143 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én sem értettem pontosan

Mert ugye mondta hogy kiválasztotta (de nem Zirának volt utána pasija max előtte )

Mert ugye Zira megölte Kopát ezért Szimba elűzte és akkor született Kovu vagy akkor volt Zira vemhes


És nem sokkal lehetett Zordon halála után ugyhogy vagy Zordon szeretett bele egy már "gyerekes" :D nőbe vagy tényleg az ő gyereke


Bár szerintem az övé mert jön a kérdés miért pont s legfiatalabb a kiválasztott?

Miért nem az a másik vagy Vitani?

Nehéz ezt végig követni pláne hogy Kiara és Kovu rokonok

2021. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/143 A kérdező kommentje:

"Nehéz ezt végig követni pláne hogy Kiara és Kovu rokonok"


Igen elsőnek ezt akartam megkérdezni hogy ez hogy van Kiara és Kovu rokonok de mégis párok?


Aztán végül rájöttem, hogy ha megtudom vér szerinti-e Kovu vagy nem akkor arra is fényderűl, hogy rokonok-e vagy sem.

2021. jan. 25. 18:11
 4/143 A kérdező kommentje:
És igen idő eltolás is van a két család között.Hisz Mufasa és Zordon testvérek.Zordon fia Kovu Mufasanak a fiának a lányával jön össze.Szóval Kovu Simbával kellene egy idősnek lennie vagy Zordon fiatal lányokat csípte.Vagy csak örökbe fogadta.
2021. jan. 25. 18:15
 5/143 anonim ***** válasza:
100%

De ezuttal Szimba és Nala is rokonok mert Mufasa az egyetlen hím

Ez egy nagyon nehezen kilogikázhatö disney film :D

De nagyon szeretem egyébként


Neked ki a kedvenc szereplőd?

2021. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/143 A kérdező kommentje:

Hát nekem szinte mindegyik tetszik.talán legfőbbképpen Kiara és Nala.

Aztán persze bírom Timont és Pumbát.Jó fejek.

Mufasat "bölcsessége" és jó királyként szeretem.

2021. jan. 26. 08:58
 7/143 A kérdező kommentje:

Egyébként én is nagyon szeretem.Az első kettő rész jó.A harmadik elmegy.De ez a Kionos büszkebirtok oroszlán őrsége nekem nagyon nem tetszik.Szerintem ezzel kicsit elbénázták a végét.


No meg egy másik furcsaság.Az őrségésben Kiara még kölyök.Akkor hol van Kion a kettőben? :D


Hát igen van mit megfejteni...

2021. jan. 26. 09:51
 8/143 anonim ***** válasza:

Na ezt nem értettem én soh

Addig még oké hogy Kopa meghalt 1.rész után

De Kion nem,vagy mi a franc van vele ? :D

Meg ha igy vesszük ,az oroszlánőrségben van egy rész ahol találkozik Kion Kovuval és Kovu mondja is hogy "te vagy Kiara testvére?"

Szóval magyarán a 2.rész bevezetése után meg kéne nézni az oroszlánőrséget és utána folytatni a 2. Történetét :D

De ez már bonyolult

2021. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/143 A kérdező kommentje:

Nekem Kion egyáltalán nem jön be.Ő fiatalabb mint Kiara nem?Remélem.Nekem nagyon nem jön be.


Amúgy Kopáról én úgy tudom, hogy azért lett kitalálva mert az első rész után nem gondolták volna, hogy a film ilyen sikeres lesz ezért van a végén, hogy Szimbának is lett gyereke aki ott úgy néz ki hogy fiú.Mert nem gondolkoztak ezen, mondtam nem gondolták hogy ennyire sikeres lesz nem tervelték ki a folytatást. Aztán a második részben meg lány lett.Aztán ezt a nézők észrevehették vagy mit tudjam én és kitalálták Kopát.


Az új rejtélyt.De most komolyan annyi fura meg rejtélyes dolog van ebben a filmben! :D


Neked ki a kedvencszereplőd?

2021. jan. 26. 14:51
 10/143 anonim ***** válasza:
100%

Nem találták ki,tényleg van róla leirás és videó is

Bár utöbbi Zordon életéröl szólt hogy Mufasaval többet foglalkoztak és ő gonosz lett

Aztán mutatják Zirát is meg Kopát is hogy végig van karmolva és meghalt 😞



Nekem Nala és Kovu a kedvencem meg Szimba is egy kicsit

2021. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!