Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A True Beauty nevű kdramát...

A True Beauty nevű kdramát hol tudom ingyenesen esetleg magyar felirattal nézni ?

Figyelt kérdés
Már több helyen is próbáltam magyar felirattal nézni , de egyiknél sem ment a felirat pedig elvileg be volt kapcsolva , szóval három részt megnéztem koreaiul , viszont nem nagyon értettem , hogy mit beszélnek úgyhogy most segítséget kérnék tőletek . Ha valaki tudna ajánlani egy jó oldalt ahol lehet nézni azt megköszönném 😁

2021. jan. 27. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A videán fent van magyar felirattal, nekem tökéletesen működik ott.
2021. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képregényben formában sok helyen megtalálható angolul.
2021. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-nek

Tudom videán néztem az első három részt viszont nem ment a felirat , pedig direkt megnéztem , hogy be van e kapcsolva 😢

2021. jan. 27. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az összes rész ami kijött eddig fent van felirattal. :)

2021. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.

Köszönöm hogy megosztottad ezt az oldalt , mert itt legalább tudom nézni , viszont a felirat itt sem megy , PEDIG BEKAPCSOLTAAAAM ! Ahhh ... csak én vagyok ilyen szerencsétlen 😢

2021. márc. 10. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Videán fent van magyar felirattal
2022. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!