Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak romantikus koreai...

Lia2003 kérdése:

Vannak romantikus koreai thriller sorozatok?

Figyelt kérdés
Hát igen,megint itt vagyok egy újabb kérdéssel.Nagyon szeretem a koreai sorozatokat már-már megszállottja vagyok ezért minden kategóriájú érdekel.Mostanában a thriller iránt kezdtem érdeklődni,de eddig sehol nem kaptam olyat ami érdekelne.Most mindegy lenne hogy tinik vagy felnőttek játszanak benne,a lényeg hogy romantika legyen benne és valami horror hangulata is legyen. Pl a fiú szereplőnek,lehet valami pszichológiai betegsége.Jó lenne ha nem lenne olyan régi és a szereplők se legyenek túl idősek, a fiú főszereplő akár jó is nézhetne ki xd(És még megemlíteném,hogy Kínai is lehet a Koreai mellett) Remélem hogy vannak ilyen sorozatok,és tudtok ebben segíteni :) Válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)

2021. jan. 27. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Flower of Evil

Ez pontosan olyan, mint amit keresel, annyi, hogy a szereplők harmincasok, de ez ne tántorítson el, nagyon jó a történet és a férfi főszereplő eszméletlenül jól néz ki.

2021. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még egy:

He is Psychometric

Ez a közepe felé kezd átmenni thrillerbe, nagyon tudom ajánlani, elképesztően fordulatos sorozat, és a szereplők fiatalok benne.

2021. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Várom a további válaszokat!:)
2021. jan. 27. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagabond

Extracurricular

Kill It


Jó szórakozást!

2021. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!