Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a 3 legjobb film számodra?

Melyik a 3 legjobb film számodra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek mi a top3 listája a filmek terén. Nem muszáj sorrendbe, de úgy mégjobb lenne.

Nem sok klasszikus filmet láttam eddig, sőt alapból se sok filmet és már kezd zavarni úgyhogy a kihagyhatatlan, legjobb filmeket legalább mindenképpen szeretném bepótolni.

Kérem ne pontozzuk le egymást, hisz ez mindenkinek saját véleménye, ezt tartsuk tiszteletben!

Köszönöm előre is.


2021. jan. 29. 10:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Lehet elég közönséges leszek, de nálam a kedvencek:

Terminator 2

Rambo: Első vér

Interjú a vámpírral

2021. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

1. Ál/arc (Nicolas Cage, John Travolta) Nekem ez a top1 , pedig van amit jobban szeretek, mégis ez nálam az első.


2. Halálsoron - nincs mit hozzáfűznöm :)


3. Armageddon - bármikor, akárhányszor végig tudom nézni


Persze sorolhatnám sorba, Mátrix, Gyűrűk Ura, Harry Potter, Alien, Star Wars, Con Air, Apocalypto kevesebb film van amit nem szeretek, mint amit igen.


Könnyebben határozom meg, hogy az amerikai vígjátékokat nem szeretem, sőt alapvetően a vígjátékokat, nekem erőltetettek. Kevés van amit igazán élvezek és amin valóban tudok nevetni, így nem is erőltetem magam.


Jobban szeretem a fantasy, sc-ifi, akció vonalat, a hétköznapi filmeket kevésbé, hisz amúgy is itt az ember saját élete, minek nézzem ugyan azt :D


Tudom, ez nem volt kérdés, de azért hozzáfűztem :)

2021. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Kamera által homályosan

Jurassic Park

Mennyei királyság

2021. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Jurassic park

Jumanji

Gyűrűk ura trilógia

2021. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Leon a profi

Az ügyfél

Kedves ellenségem

2021. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
remény rabjai mivel az a legjobbja. halálsoron ez 2 king film amit a magyar frank darabont rendezett. 3 mel gibson a rettenthetetlen vagy a hazafi. utánna a Nolan filmek jönnek
2021. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Jurassic Park

Tökéletes trükk

Halálsoron

2021. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
a halálsoron mindenkinél ott van :D Ryan közlegény azért toppötös
2021. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

12 dühös ember (1957, a remake is jó, az 1997-es, multikulti lett a szereplőgárda, ennyi a különbség)

[link]


Életrevalók

Olyan dráma, amin sikítva tudsz nevetni egyes jeleneteken. Igaz történet alapján.

[link]


50 az 1-hez

Igaz történet alapján. Az élet írja a legjobb forgatókönyvet. Mindig.

[link]

2021. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Legjobb listát nem írnék, mert filmek terén elég igénytelen vagyok. Megelégszem az ezredik tucat tini horrorral is esténként.

A kedvenc filmem az Igenember.

2021. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!