Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus film, ahol egy...

Romantikus film, ahol egy kirakat előtt találkoznak?

Figyelt kérdés
Sajnos régen láttam egy rövid részletet belőle youtube-on ahol fent volt a teljes film, ahol egy srác meg egy csaj egy kirakat előtt találkoztak és elkezdtek beszélgetni. Ott is volt valami véletlen faktor hogy mikor találkoznak újra mint a Szerelem a végzeten-ben, vagy ilyesmi. Sajnos nem emlékszem már pontosabban :( Melyik lehetett?

2021. jan. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadom esetleg? Bár az lehet nem is kirakat és a legvégén találkoznak sok idő után
2021. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valami olyasmi volt, hogy a srác valami cipőjavító? És a gazdag lány mindig vitt egy cipőt, csak, hogy láthassa? Mostanában láttam, de nem jut eszembe a címe és netflixen se találom.... már 10 perce nézegetem az oldalt xD nekem onnan rémlik, hogy kirakat előtt találkoznak újra évekkel később.
2021. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a Fogadom, és nem a cipőjavítós. De az is biztosan jó film, érdekesen hangzik :D Oh, és hálás köszönet a rám szánt 10 percedért, jóleső :)))
2021. jan. 29. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ez lesz az, de én az Álom luxuskivitelben című filmre gondoltam, mert abban is valami kirakatot néz a lány.
2021. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem, de köszi h megírtad.
2021. jan. 29. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!