Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozat amiben a főszere...

Olyan sorozat amiben a főszereplő azthiszi hogy átlagos srác de később kiderül hogy van egy különleges képessége és kiderül hogy mások is vannak rajta kívül?

Figyelt kérdés
ilyenek: Túloldal, A kiválasztottak

2021. jan. 31. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
AoT
2021. febr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bővebben?
2021. febr. 1. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Attack on Titan.

Egy anime de iszonyat jó fordulatai vannak és nagyon jól felépített története. Bár sokan nem szeretik, de én is egyett értek az első válaszolóval, mivel a kérdésednek megfelel és még izgalmas sorozat is.Az animékre jellemző tulzások pedig nem igazan jellemző rá

2021. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen ismerem de sorozatot kértem.
2021. febr. 1. 16:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted micsoda? Epizodikus. Sorozat. Ez nem film.
2021. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anime, nem sorozat es latta mar
2021. febr. 1. 17:19
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy van egy olyan sorozat is,?
2021. febr. 1. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:

ömmm... nem értem miről beszélsz...

Az egy sorozat... Vannak műfajok: Dráma, háborús, Western, Anime...

Ezeket lehet különféle módokon átadni: Film, sorozat, könyv (mondjuk animét pont nem, mert annak mozgóképnek kell lennie). Szóval az egy sorozat. Animált, japán, anime, de sorozat. Nem képeznek saját kategóriát. Ugyan annyira sorozat mint mondjuk breaking bad. Teljesen más, igaz, pl élőszereplős, és nem misztikumos, de mind a kettő sorozat.

2021. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja vágom hogy érted alapbol az anime az sorozat mert sok resze van de en rendes sorozatot kertem mint a megjegyzésekben lévő 2 példa. de értem már.
2021. febr. 1. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:

De az anime egy rendes sorozat😂😂😂

Vagy az a baj, hogy anime? Animéből millió fajta van, pont úgy mint amerikai sorozatokból. Pontosan ugyan annyi fajtája van.

2021. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!