Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A született feleségekben...

A született feleségekben miért szeretik olyan sokan Orsont?

Figyelt kérdés
Nemsokára befejezem az 5.évadot és a viselkedése undorító. Zsarolja Bree-t, ha nem teszi amit ő akar, akkor képes lenne lecsukatni is (pl. Bree elakar vállni, mert már nem szereti, de ezt Orson képtelen elfogadni) + a lopási mániája, amit nem tudok hova tenni. Később pozitívabb karakter lesz? Mert most nagyon nem szimpi, ezért nem értem miért szeretik olyan sokan.

2021. jan. 31. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem csak rosszabb lesz a karakter. A 6. évadban a legrosszabb.
2021. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor pláne nem értem miért szeretik annyian. Sokan mondják, hogy ő volt Bree legjobb férje, pedig szerintem Rex jobb volt nála.
2021. jan. 31. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják sokan, hogy ő volt Bree legjobb férje, mert eléggé sok mindenben egymásra találtak. Ugyan olyan tisztaság mániásak voltak mindketten, és a főzésért is oda voltak. Arról nem is beszélve, hogy Orson egyébként próbálta Bree gyerekeit a sajátjaként nevelni (még abba is belement, hogy úgy tegyenek, mintha Daniel gyerekének igazából ők ketten lennének a szülei Breevel).
2021. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszi 3-as!
2021. febr. 1. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

a 8. évadban még rosszabb...

amúgy, amit 3. ír.

2021. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!