Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg olyan rossz az angol...

Tényleg olyan rossz az angol szinkron a nagy pénzrablásban?

Figyelt kérdés
A harmadik-negyedik évad nem Magyar szinkronos, szerintem ehhez a sorozathoz teljesen jól sikerült a magyar szinkron. A harmadik évadot nézném? Tényleg olyan rossz az angol szinkron mint ahogy mondják? Igazából a Spanyol hadarás idegesít, viszont ha tényleg nagyon rossz az angol szinkron akkor spanyolul nézem

2021. febr. 4. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszíntén, szerintem nem vészes az angol szinkron. Félre ne érts, szerintem is millióval jobb az élmény eredeti nyelvvel, mint szinkronnal, de szerintem közeltávol nem lett olyan rossz mint ahogy egyessek állítják.
2021. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A magyar szinkronrol van valami infó? Itt gyakori kérdésen olvastam, azt írta "elvileg az egyik magyar szinkronhang" hogy már készen van a magyar szinkron, csak nincs kiadva
2021. febr. 4. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Én meg már elmondtam, hogy pocsék. De ezt még kell nézni. Aztán vagy tetszik, vagy nem. A magyar sokkal jobb, mint az angol.
2021. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az angol nagyon rossz volt, de mivel lusta voltam a feliratot olvasni, meg nekem sem tetszik a spanyol nyelv, ezért végigszenvedtem a harmadik, negyedik évadot angolul. :)

A magyar szinkron tényleg jobb lett, szerintem a hangokat is jobban eltalálták.

De amúgy az angol szinkron amúgy is világszinten arról híres, hogy sz@r. Angol nyelvű országokban nincs akkora hagyománya a szinkronszínészetnek, mint mondjuk Magyarországon. Meg is hallatszik rajta. Néha olyan, mintha robotok olvasnák fel a szöveget, mindenféle érzelem nélkül. :/

2021. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ez kb általános iskolás szintű olvasással küszködőkhöz tudom hasonlítani, vagy robothoz. Hát na.

A régi alámondásos szinkronok azért voltak jobbak, mert ott legalább az érzelem átjött.

Még is lehetne muxolni a kettőt egyre :)

2021. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!