Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok a Dallashoz és a...

Tudnátok a Dallashoz és a Dinasztiához hasonló, jó régi sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés
Végignéztem a teljes Dallas sorozatot, most a Dinasztiát nezem, de sajna már csak 1 évad van hátra, és már most parázok, hogy mit fogok ezután nézni :-DDD tudna valaki ajánlani valamit? Új sorozatok nem igazán érdekelnek, inkább ezek a 80-as, 90-es évek, és lehetőleg gazdag emberek legyenek benne 😄😄😄😄

2021. febr. 5. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én anyukám a Guldenburgok örökségét szokta nézni, azt mondja az valamennyire hasonlít ehhez a kettőhöz.
2021. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molnár György László válasza:
A The Colbys -ilyen sorozat, a youtubon megnézheted, de sajnos nincs magyar szinkron és felírat sem.
2021. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molnár György László válasza:
Az eredeti 1981-es Dinasztia változatot a Yandex böngészőn nézheted angol felírattal: [link]
2021. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végignéztem a Guldenburgok örökségét, tényleg nagyon jó :)) meg a Visszatérés édenbe című sorozatot, az sem volt rossz :)) most meg az Onedin családot nezem, a Dallast leszámítva eddig ez a legjobb :)))
2021. nov. 29. 19:16
 5/5 anonim válasza:

A Falcon Crest is jó. Az HBO adta annak idején.

Az eredeti Dynasty sorozathoz készül a magyar felirat.

2023. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!