Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is van hasonlóság...

Szerintetek is van hasonlóság a Family Guy és a Két pasi meg egy kicsi szereplői között?

Figyelt kérdés
Charlie életfelfogása nagyon hasonlít Quagmire-éhez, Alan stílusa Brianéhez, Jake tudása pedig Chriséhez. Mindenesetre, elég érdekes a párhuzam.

2021. febr. 7. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

1: mindegyik kitalált

2: mind amcsi

3: Charlie és Peter férfi

2021. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Nos,

Charlie és Quagmire tényleg jó példa. Ahogy elolvastam a kérdést egyből ez ugrott be. Jake és Chris szintén jó példa. Mind a kettő h-lye mint a s-gg. De egyébként ilyen karakterek szintr minden sorozatban vannak, szóval... Nem egyediek.


Viszont!

Alan és Brian "párhuzama" azért hagyj egy kis kivetni valót maga után. Például Brian azért elég nagy nőcsábász és meg is kap csajokat, Alannél nem emlékszem fele annyi sikerre sem... Esetleg kifejthetnéd ezt a vonalat, miért jutott róla eszedbe (bár látom már lassan egy hónapos a kérdésed, de ha akkora a hasonlóság biztos eszedbe jut újra :D)


Azzal meg, hogy érdekes párhuzam nem tudom mire akarsz kilyukadni. Remélem, nem arra, hogy másolat, mert a Family Guy egy szatíra, paródia. Tehát minden amit látsz kifigurázás és görbe tükör, nem koppincs.

2021. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a válaszod!

Alan és Brian párhuzamára nem a csajozás miatt gondoltam elsősorban, hanem amiatt, mert mindketten a maguk sorozatában többnyire racionális gondolkodású, művelt és okos karaktereknek akarnak látszani.


Természetesen eszembe sem jutott, hogy plágiumról van szó. Egyszerűen csak onnét jött a kérdés, hogy régen nagyon szerettem a Két pasi meg egy kicsit, a Family Guyt pedig nemrég fejeztem be, és eszembe jutottak ezek a dolgok. :)

2021. márc. 4. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!