Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne leforgatni a Jóbarátok mozifilmet?

Figyelt kérdés
Mármint 99%, hogy nem fogják, egyedül a Günthert alakító színész nyilatkozta azt, hogy lesz film, de szerintetek érdemes lenne? Mert szerintem egyrészt jó lenne, mert nagyon szerettem a sorozatot, másrészt -ugyanezzel az indokkal- rossz lenne, mert lehet, hogy úgy elrontanák a sorozat "dicsőségét", mint azt a Szex és New Yorknál tették a két filmmel.
2010. aug. 16. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jólenne egy mozifilm, mert tuti kasszasiker lenne, és kétlem hogy elrontanák... Remélem azért valamilyen útonmódon mégis lesz:D
2010. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy Jennifer Aniston és Courtney Cox Arquette nemrég nyilatkozták, hogy mennyire szeretnék a mozifilmet, de nem biztos, hogy összejön, viszont -mint már említettem- James Michael Tyler szerint már forgatnak. (Nem tudom mikor nyilatkozta.) Végülis van okuk azt terjeszteni, hogy nem lesz, mert nagyobb a meglepetés, de J. M. Tylernek mi oka lett volna azt hazudni, hogy lesz film?
2010. aug. 16. 17:08
 3/4 jaay válasza:

Szerintem elég nehéz egy sorozatból filmet csinálni úgy hogy azt azok is megértsék akik nem nézték a sorozatot mégis legyenek benne olyan elemek amikre azt tudjuk mondani hogy jaa emlékszem ez a 2. évadban volt vagy valami ilyesmi. Ezért általában a rendezők eléggé elnyújtják nem lessz benne annyi poén mint egy rész ben nem tud annyi mindent elmnesélni. Szóval elég nehéz egy sorozatból filmet csinálni, attol félek hogy ha forgatnák a filmet akkor az nem lenne olyan jó mint ahogy azt elvárnánk.

de azért remélem megcsinálják.

2010. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

érdemes lenne, és szerintem jó is lenne. Aki tényleg szereti őket az örülne neki:) mint pl én :DD

jó lenne megint együtt látni a régi csapatot

2010. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!