Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek amikben szépen beszélik...

Filmek amikben szépen beszélik az angolt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg tanulom az angol nyelvet, és a hallás utáni szövegértés fejlesztéséhez azt ajánlották, hogy nézzek sok angol filmet. Tudnátok nekem olyan érdekes és izgalmas filmeket/sorozatokat javasolni amiben szépen beszélik az angolt? pl.Harry Potter széria (gondolok itt arra, hogy nem rövidítésekből áll az egész film, és jobbára a brit angolt használják)

Válaszotokat előre is köszönöm!



2021. febr. 8. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csengetett, Mylord?
2021. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy kicsit mainstream választás, de én a főleg Trónok Harcával szoktattam rá magam a felirat nélküli sorozatnézésre. Mindenféle brit akcentus található benne, először elég nehéz megérteni, de szerintem jó kihívás.


Ha nincs ellenedre egy kis furcsa, meg sötét humor a Sick Note netflixes sorozat szerintem egész jó volt és szintén nagyon brit. Bár ez ugye modernebb fajta angol a Trónok harcéhoz képest. Rupert Grint (Ron a HP-ből) a föszereplő benne

2021. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Trónok harcát már régebben is el akartam kezdeni nézni, de most hogy már tudom, gyakorlásnak is jó, biztos fordítok rá időt. Az első kommentelő ajánlatát és a Sick Note-ot még ismertem eddig, de mindenképp utánuk nézek.(a fekete humor sincs ellenemre, és az, hogy Grint is játszik benne, az még nagyobb előny). Köszönöm a válaszokat:D
2021. febr. 8. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Little Britain
2021. febr. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám a Downton Abbeyt de ott yorkshire- i akcentus van nem tudon hogy az való- e kezdőnek, vagy akár a Peaky blinders
2021. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A korona' - II. Erzsébet életéről, nagyon szép brit angol
2021. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. febr. 9. 08:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Doctor who
2021. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Dallas, jó kis amerikai angol.
2021. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sherlock
2021. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!