Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a horror...

Mi lehet ennek a horror filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt láttam egy igaz események alapján készült horrort. Úgy kezdődött hogy egy nő elment valahova lakni egyedül (már nem tudom hogy miért). Egy idő után minden éjszaka lát egy férfit a folyosója végén a sötétben. Nem volt a filmben semmi jumpscare, de nagyon félelmetes volt a hangulata. A film vége felé a nő már oda mer menni ehhez az alakhoz. Annyira nem félt már tőle, mert meggyőzte magát hogy csak egy szellem. A legvégén kiderült, hogy igazi férfi volt, és a bíróságon találkoztak legközelebb. Az is kiderült, hogy nem ez volt az első esete a férfinek, mivel azon a környéken már más nőket is ölt meg (úgy emlékszem csak azért nem ölte meg mert előtte megfigyelte vagy valami ilyesmi). A férfinek amúgy nagyon fura arcformája volt ezért számomra még félelmetesebb volt az egész.

2021. febr. 9. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy Stephen King írás és nem megtörtént eset.

Gerald's game

2021. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de láttam azt is, ott férj és feleség voltak :D
2021. febr. 9. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

2


A filmet nem láttam.A könyvben a történet elején meghal a férj.Onnantól kezdve magára marad a nő az ágyhoz kötözve.Ez idő alatt történnek dolgok.Bejön egy kutya az elkezdi enni a férj holttestét,látja ezt az alakot...stb.

2021. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a filmben is meghal és ott is ott van a kutya, de ott úgy volt hogy a férjét képzeli oda magának.... Legalábbis én így emlékszem rá
2021. febr. 9. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

4


A könyv vége felé meg szintén kiderül,hogy az árny valós alak.Megvan a bíróság is.Úgy hogy szerintem mégiscsak ez lesz az.Bár mondom a filmet nem láttam.

2021. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!