Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SÜRGŐS! Hol tudnám letölteni...

SÜRGŐS! Hol tudnám letölteni a fehér farkas (Run! White Wolf) c.1990-es japán rajzfilmet?

Figyelt kérdés
Mindent végignéztem, egy linket találtam (hotfile), de miután letöltöttem, a gép nem ismerte fel a formátumot, így nem tudom megnézni. Nagyon fontos lenne! Ha valaki tud valami infót mondani, azt nagyon megköszönném!
2010. aug. 16. 18:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
töltsd le méegyszer!akármilyen formátumban volt,ez átalakítja: [link] ha a használattal kapcsolatban kérdésed van,csak írj választ ahhoz,ahova belinkelted ezt a kérdést!
2010. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

ittmég vannak ilyen rapidshare-os,megauploados,egyéb linek: *****

ittmeg a rajzfilm letöltés:itt találtad,nem?: [link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

köszi

és ez magyarul van?(ha igen,feliratos, vagy szinkronos?)

2010. szept. 9. 18:06
 4/27 anonim ***** válasza:

a jelszó hozzá:jelszó: farimari de többet is leírhattál volna a kérdésre,több válaszoló lenne!pl:a linket beírhattad volna,hogy hogy találtál rá,ilyenek!milyen formátumban szedi le...a konvertáló használata:telepíted(egyértelmű),elindítod,kiválasztod BAL oldalt hogy audió,videó,kép,stb. fájlba akarod és hogy azonbelül mibe(pl:avi,mp3,jpg)menj rá pl:ha aviba akarod,akkor az avi-ra(mindegyik mellet kis ikonok is vannak)és válaszd ki a helyet,hogy mit konvertáljon!a célmappa alapból a dokumentumokban egy FFOutput nevű mappa,ezt átlehet állítani!ha megvan a fájl,minden kész,akkor fent menj az indításra DE!MIELŐTT EZT MEGTENNÉD:kattints jobb egérgombbal a fájl-ra és állítsd a végrehajtási priorítást alacsonyra,mert különben rossz lehet a fájl!de erről kicsit értelmesebben:anol változat: [link]

"fordított" változat: [link]

2010. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
azt írták,hogy szinkronos
2010. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

"A fehér farkas (Run! White Wolf)

szinkronos mese, 1990, dvdrip

"

2010. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

kösz

zöld

2010. szept. 9. 18:15
 8/27 A kérdező kommentje:
am igen, erről a mese.centrumnetről töltöttem le és nem ismeri fel a formátumot(nem is videóform.-ba van)
2010. szept. 9. 18:16
 9/27 anonim ***** válasza:
miben?nem ír semmit?most egyébként a másik kérdésedre is keresem a választ!találtam egy torrentet!nézd meg ottvan a másikválaszban
2010. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

azt írja, fájltípus: ismeretlen...

??

az egyik link, amit belinkeltél, fizetős(minden 2. oldal ilyen)

2010. szept. 9. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!