Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star warsos téma. Csak azok...

Star warsos téma. Csak azok írjanak akik értenek is hozzá és nem csak a fimleket ismerik hanem a legendákat is meg a sorozatokat meg stb stb stb.aki nem ért semennyire a star warshoz az minek is írna? (jó nem csak vicelek)

Figyelt kérdés

Szóval ugyea birodalom próbálkozott más galaxisok meghódításával is persze ez nem sikerült de azért na.

És az lenne az én kérdésem hogy hogy tudnátok elképzelni 2 galaxis közötti háborút ugye a birodalom és egy teljesen más gaalxisból származó uralkodó faj között mondjuk a rishi galaxisból (amit nem tudom hogy kell leírni pontosan) hogy mennyire lennének a birodalmiak előnyben (a birodalmat a fénykorában értem) és mennyire lennének erősek/gyengék.

Halálcsillagot csak végső esetben használhatnák.

Mennyi esély lenne rá hogy a lázadókkal a háború idejéig összefognának mivel hát akkor a birodalom is csaka galaxist akarná megvédeni nem a lázadók lennének a legnagyobb gondjaik. Na meg a lázadók alapból a galaxist akarnák megszabadítani a birodalomtól technikailag ők már védik így közös lenne az érdek hogy kiűzzék az ellenséget.



2021. febr. 11. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom szerintem a lázadókkal azért nem fognának össze.
2021. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire válasz a kérdésedre, de én olvastam a Végzetes Szövetség c. könyvet. Kis spoiler következik. Ott is volt egy a teljes galaxist fenyegető veszély és akkor a Jedik és a Sithek bizony összefogtak, hogy megállítsák. Oké, mondjuk akkor hivatalosan pont nem álltak háborúban, de érted. Tehát egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy a Birodalom és a lázadók arra az időre félre tudnák tenni az ellentéteiket.
2021. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!