Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó angol filmes oldal?

Jó angol filmes oldal?

Figyelt kérdés
Az angol tudásom fejlesztése miatt, el szeretnék kezdeni szinkron nélkül angol filmeket nézni. Tudtok valami ingyenes vagy olcsó filmes oldalt? És még az előfizetésen gondolkodom netflixre vagy esetleg hbo-ra, de nem tudom megéri e, alap előfizetéssel mihez tudok hozzá férni?

2021. febr. 11. 16:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem 60%os kuponom volt 1 hónap +1 hétig használtam. Olyan fantasztikus filmeket láttam, hogy csak pislogok. MUBI azoknak való, akik nem tömegfilmeket akarnak nézni, hanem klasszikus, nagy alkotásokat.


Ha csak az anyagiakat nézed, 1800 forint jobb, mint a kb 2x annyi. Ráadásul MUBI-n nincs magyar felirat és szinkron sem.


Gyrosz 700ért, vagy egy marokkói csirke 2700ért? Ugye itt sem az a választás, hogy örökre azt akarod enni. Így itt sem. Ha HBO-ra előfizetsz, azt is le tudod mondani és bármelyik streamingnél ott van, hogy köv hónaptól nem vonnak le, ha visszavonod.


A döntéshozás valójában legtöbbször többtényezős. Nem mondom, hogy egy DSS, empírikus, vagy KIPA, vagy egyéb módszerekkel kell matematikai modellt felállítani, de nem csak egy szempont van és a döntés nem végleges :)

2021. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nem vírusos oldalak, ha meg reklámblokkolót használsz, reklámod sem lesz. Ha vírusos oldal lenne, én sem használnám. Adblock Plus-t ajánlok!
2021. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

11-es, köszi a hosszú választ, elindítottam ma egy hetes próbaidőszakot HBO-n, eddig nagyon bejön. Szerintem folytatom is, mert ezekben az unalmas napokban megér 1800Ft-ot az, hogy bármilyen filmhez hozzáférek magyarul, és angolul is.


12-es, neked is köszi a tanácsod!

2021. febr. 12. 18:08
 14/24 anonim ***** válasza:

Na, ez jól hangzik :)

Jó szórakozást! 1800-ért tűrhető kategória.

2021. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na ez félreérthető volt. Úgy értem, pénztárcának tűrhető ...
2021. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Értettem hogy hogy érted :D Köszi!
2021. febr. 12. 20:57
 17/24 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam a "bármilyen filmhez"-t, mert tegnap este eszembe jutott 3 régi vígjáték is, amit már olyan régen láttam hogy nem emlékszem hogy mi történt benne, és egyik se volt fent :( Netflix-en is előfordulhat ilyen?
2021. febr. 13. 10:48
 18/24 anonim ***** válasza:

Netflixen csak netflixes filmek vannak :D

Szóval igen előfordulhat :D

2021. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam :O HBO-n nem csak HBO-s filmek vannak, akkor a netflix miért népszerűbb?
2021. febr. 13. 11:43
 20/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ha már fizetek fix havidíjat, akkor már jobb lenne ha magyar szinkronos vagy feliratos filmek is lennének, hogy a család többi tagja is tudja nézni, akik nem akarnak angolozni :D
2021. febr. 13. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!