Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik spongyabob kockanadrág...

Melyik spongyabob kockanadrág részek voltak ezek? (Évad és rész/ rész címe)

Figyelt kérdés

1. Tunyacsáp nem szereti a herkentyű burgert, Spongyabob addig erőskődik, hogy belekostól, próbálja tagadni, hogy neki ízlett, de rákkattan és pl. a földből is képes kiásni és megenni a burgert.


2. Rák úr, Spongyabob és Patrik (vagy tunyacsáp volt? Régen láttam, nem teljesen emlékszem) elmennek megkeresni a Bolygó hollandi kincsét, Spongyabob-ék meg vannak győződve róla, hogy ezt a csapatért csinálják, Rák úr persze magának akarja az összeset. A végén mindannyian egy ládát fognak, és rángatják azt 2 irányba, azt mondogatva: Egy mindenkiért! Mindenki egyért!



2021. febr. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem a 2est tudom:

Nem az mikor lemennek a tengerbe és gyémantokat szednek és egy szörnynek adnak herkenytű burgert amitől sok pénzük lesz de nem tudnak felszállni a súly miatt és a 2 idióta a pênzt dobja ki a gyémantok helyett? :D

2021. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A 6.évad fent van meg a 9. De szerintem ezek előbbiek
2021. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. 3. évad, 3. epizód (Csak egy harapás).

2. 1. évad, 17. epizód (Kincsvadászat).

2021. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sb-n 1.evad 34.
2021. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!