Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hangzik ez az idézet a...

Hogy hangzik ez az idézet a Félelem és reszketés Las Vegasban című filmben angolul?

Figyelt kérdés
Van ez a film a félelem és reszketés Las Vegasban és van benne ez az idézet “ Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.” ez hogy van angolul? Próbáltam keresni de semmilyen oldalon nem talaltam angolul a filmet és az idézetet sem talaltam meg ezért fordulok ide?

2021. febr. 12. 01:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
2021. febr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!