Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thor Ragnarok spoiler❗❗❗! ..?

Thor Ragnarok spoiler❗❗❗! ..?

Figyelt kérdés

Szóval mit gondoltok a gondolatmeneteimről/teóriáimról?



Az első azzal kapcsolatos mikor a Nagymester arról beszél, hogy mennyi idős is valójában. Ezzel kapcsolatban, úgy láthatjuk, hogy milyen mindent mondó nézést váltanak egymással Lokival. Ugyebár Loki a Nagymester kegyeibe férkőzőtt és a biztonsági kódokat is megszerezte valahogyan. A Nagymester az űrhajókon orgiákat tartott, lehetséges, hogy egy ilyen orgián a Nagymesterrel szerezte meg Loki az adatokat?


A másik az Loki halála lenne. Ugyebár beszélt arról Thorral, hogy az anyja trükkjeit ő kapta és arról is, hogy Thor kiismeri az öccse trükkjeit és hogy ideje lenne változnia neki is, viszont ezt ugye nem ezzel kapcsolatban mondta. Mikor az űrhajón vannak és Thanos megöli Lokit, a háttérben ahonnan Loki kijött valaki járkált, akin olyan fejfedő volt mint Lokin. Gondolom a trükkjei úgy ahogy az űrhajóknál úgy keletkeznek, hogy ketté osztódik Loki, szerintem azért jött onnan és aki hátul van az az igazi Loki. Ugyebár mikor beszéltek a valtoztatásról és a trükkökkről, szerintem Loki elgondolkodott és valami ujjal állt elő, amit meg Thor sem tud kiismerni. Ti mit gondoltok erről? A trükkös részt azért írtam, mert szerintem ő is tudja fejleszteni és még ő is rá jöhetett arra mit is tud valójában mint ahogy Thor is.


A másik amin gondolkodok, az az, hogy mikor a Loki sorozat előzetesében Loki kiugrik a repülőből a bifröszt beszippantja. De hogy szippanthatja be, ha megsemmisült? Hova kerül ha egyszer már nincs bifröszt? Egy másik idővonal Azgardjàba?


Bocsi ha összeszedetlenül írtam le, talán ez az első alkalom mikor esély nyílik arra, hogy beszélgetek bárkivel bármilyen általam szeretett film teóriáriól. Nektek vannak teóriáitok? Bocsi ha hülyeséget írtam valamiről,új vagyok a Marvelben. 😅



2021. febr. 13. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Gondolom feltűnt, hogy a Nagymester eléggé fura figura, ha furán viselkedik nem kell egyből teóriázni róla.


2. Honnan sétált ki Loki? Végig a helyiségben volt. Ketté osztódni amúgy sem tud, csak kivetíteni magát, ami nem egy kézzelfogható, tömör test. Max valaki mást tudott volna elvarázsolni hogy úgy nézzen ki mint ő. Esetleg egy hullát, bár mozgatni nem hiszem hogy tudta volna. Thanost meg egy délibábbal nem tudta volna átverni.


3. A Loki sorozat egy másik idősíkon játszódik. A Végjátékban 2012-ből megszököt Loki lesz a főszereplő. Ergo azon az idősíkon még van Bifrost. De ha véletlenül nem is más idősik lenne, Thor a Vihartörővel megtudja idézni a Bifrostöt.

2021. febr. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha aza a kérdés, hogy Loki most ténylegesen meghalt e akkor, ebből az új külön soriból kiderűl.


Lokifan vagyok, ezért amikor megölték, teljesen kiakadtam, és kétségbesetten kutattam nyomosztam, most tenyleg kinyírták e, vagy ismét csak egy trükk volt.


Nost teória/tény videókat néztem , imterjúkat,rendezői kommemtárokat hallgadtam, és mind azt mondták, azigazi Loki ténylegesen meghalt.

DE azért hagytak egy kiskaput a karakternek azzal, hogy egy alternatív világ beli Lokit helyeztek a helyére, hogy le is zárják a karakter szárnyalását, de ha nepszerű marad nyomják tovább...

Maga Tom Hiddlestont kérte hogy pihentessék ezta szerepét, mert már öreg hozzá, (azert megviselte őt is a dolog,hogy megkell halnia).


Úgyanakkor tényleg annyira népszerű (volt) a karakter, hogy még utoljára azért csináltak egy sorit belőle.

Aminek örülök, de mindíg rossz belegondloni, hogy az már nem a mi igazi Lokink...

2021. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

A Nagymester az univerzum legidősebb lényei közé tartozik, ez le van fektetve tényként az MCU világában (csak lehet hogy a filmekben nem hangzik el, de a hivatalos enciklopédiában pl. benne van). Amúgy a Gyűjtő testvére.


Lokit Thanos megölte, Loki próbálkozott egy csellel de nem tudta átverni. Thanos okos, erős és már nála volt két Végtelen kő is plusz az emberei, nem lehetett volna simán becsapni őt. Megpróbálni megpróbálta, nem jött be, ráfázott.


Az új Loki pedig az alternatív idősíkon van, és itt ezzel le is zárnám, mert a gyomrom forog ettől amit ezzel az ostoba idősíkosdival csináltak, kinyírták az egész MCU-t azzal hogy minden karaktert és történést bármikor vissza lehet hozni, vissza lehet csinálni, minden történhet máshogy, máskor, másképpen, és igazából semmi se igaz meg ugyanakkor mégis az. Egy nagy agyf*** lett az egész, pedig a Végjátékig epikus volt az MCU, ott meg földbe állt az egész ezzel a multiverzumos időutazós marhasággal.

2021. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 marvel_loki ***** válasza:
A harmadik kérdésedre a válasz: Amikor kiugrik az egy régebbi esemény, egy csínytevés amit megmutatnak neki, hogy emlékezzen vissza rá, szóval mivel az régebben volt akkor még volt bifrost. Remélem érthető, ahogy leírtam.
2021. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!