Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket melyik rossz film...

Titeket melyik rossz film érdekelne jobb minőségben (minden tekintetben), aminek az alapötlete egyébként tetszett?

Figyelt kérdés

Csak hogy írjak egy példát, nekem az Anakonda első része pl tetszik, maga a környezet és az, hogy van egy rohadt nagy kígyó. Csak hát tudjuk mennyire gyenge is az a film.


Pl cápás filmekből is rengeteg van, ami eltúlzott és nagyon gagyi benne a cgi + akciójelenetek, meg kb az egész film, de ott van Spielberg Cápája, ami viszont jó. Tehát egy esőerdőben játszódó, jó minőségű kígyós filmet is meg lehetne csinálni.



2021. febr. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Bűn éjszakája (The Purge) franchise volt az, ahol ahhoz képest mennyire kreatív és hátborzongató maga az alapötlet (adott egy évben egy nap amikor este héttől reggel hétig minden bűncselekmény legális, beleértve a gyilkolást, rablást stb. és nincsenek rendőrök, tűzoltók, mentők), ahhoz képest az eddigi négy filmből egyedül a harmadik az ami nagyjából hozza a potenciált ami ebben van, az első egy sima home invasion film, a második ugyan kimegy végre az utcára de alig van benne valami, inkább egy személyes bosszúhadjárat az egész, a negyedik pedig értékelhetetlenül gyenge lett. Ebben a sztoriban SOKKAL több minden volt.
2021. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én sorozatot tudok mondani. Például Flash vagy Supergirl. Igazából a sztori nagyon tetszett, viszont nekem ùgymond nagyon èrzékeny a szemem a jò efektekre minöségi CGI technikára, és ilyen szempontbòl mindkét sorozat nagyon elbukott nálam. Rossz érzés volt egyszerüen nézni.
2021. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 engem annyira nem zavar a cgi ha jó a story, nálam a flash a storyval bukott meg.


Ami lehetett volna jobb: In time


Hulk filmek

Thor filmek


Mandalorian jó pár része


Star Wars I, VII, IX (eskü még a 8 volt a legnézhetőbb)


Jurassic World + Fallen Kingdom


War horse


Batman vs superman és az igazság ligája vége (engem még a martha sem zavart, de a lezárások basszus)


Függetlenség napja feltámadás... pedig az majdnem jó lett


Vörös bolygó, Halálhajó


Star Trek Beyond


Pókember: Idegenben

2021. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Trónok harca utolsó évad


Lost in space, bár lehet hogy a sorozat jó lett


Napfény

2021. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!