Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a Riverdalet annyira?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett és nem értem h mások miért utálják

Ha most valaki leírja ide h azért utálják mert sz@r akkor khm ne tegye, itt inkább a kúltúrált válaszokra vagyok kívancsi. Mert nem baj ha valakinek nem tetszik, csak kívancsi vagyok miért.



2021. febr. 13. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Én igazából paródiának, viccnek fogom fel, ilyen tekintetben pedig zseniális. Kár érte, mert a környezet és a kameramunka nagyon szépek.


Nem olvastam az Archie képregényeket, de akik igen, azoktól többször hallottam, hogy a sorozat nagyon rossz adaptáció és nem tesz igazságot a karaktereknek.


Szerintem történetvezetés és karakterírás szempontjából egyszerűen röhejes. Az íróknak láthatóan fogalmuk sincs arról, hogy milyen egy kamasz (az se segít, hogy a legtöbb színész legalább tíz évvel idősebb, mint a karaktere) és így teljesen komolyan vehetetlenné válik az egész.


A musical epizódok a legrosszabbak. A koreográfiák mind pocsékak (főleg a Heathers-nél, mi volt az szörnyűség?) a színészek 95%-a pedig énekelni sem tud. Aztán a musicalek témája egyáltalán nem passzol az adott eseményekhez, hanem csak olcsó utánzatok. Nyilván ez azoknak tűnik fel, akik ismerek az eredetiket.


Ajánlom Alex Meyers videóit, nagyon humorosan adja elő, hogy miért hülyeség az egész:

https://www.youtube.com/watch?v=PnIDso3a0XQ&list=PL-l4O2M4Ff..


Persze ha te szereted, akkor rendben van, értelmes ember nem ítél el.

2021. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Én nem utálom, de a 3. évadot nagyon túlbonyolították már, a 4. vége nem is érdekelt. Inkább kerestem más sorozatot (PLL) és azután visszanézve a Riverdale nem olyan jó. De az 1-2. évad elmegy.
2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom nekem valamiért nagyon bejött. A 3.évad volt nekem a kedvencem de sokszkr nagyon kellett figyelnem mert a szálak valóban elég kuszák voltak.

A musical epizódoktól (akár mennyire is szeretem a sorozatot) agybajt kaptam. Nem értettem miért kellett bele énekelgetés, a fekete csuklyás és egyéb gyilkos emberek csúcsidejének közebén.

A 4.évad szerintem alul maradt a színvonalban, de se baj

2021. febr. 14. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem. Persze nagyon sokszor értelmetlen de szerintem nagyon szórakoztató. Van ahol izgalmas de engem nagyon kikapcsol. Divat lett szidni de azért az hogy lehordják mindennek azt nem értem, főleg azok akik nem is nézik
2021. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugye 4es! Erről van egy kisebb sztorim.

Szóval van egs haverom akivel beszélgettünk és mondtam h nekem a Riverdale a kedvemncem , ő mondta h nem ismeri. Aztán 2 nappal később mikor megint szóba jöttek a sorozatok. Ő közölte h a Riverdale tök sz@r , pedig akkor sem tudta h mi ez a sorozat

2021. febr. 14. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csordaszellem. Olyanok mint a birkák :D bevallom néha bugyuta meg felesleges storylineok vannak benne de én nagyon szeretem és mindig várom mikor jön ki az új rész :D:D
2021. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!