Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nagyon inspirál...

Csak szerintem nagyon inspiráló Natasha karaktere? (MARVEL)

Figyelt kérdés

Ő a kedvnec karakterem és amikor ezt elmondom mindig csodálkoznak h miért. (Lány vagyok szóval)

Szerintem hatalmas ikon és példakép

Szerintetek? Lanyok?



2021. febr. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Jó karakter, bár nekem sose tartozott a kedvenceim közé. Számomra például Clint a leginspirálóbb karakter, de többektől hallottam, hogy Thor-ra néznek fel (főleg az Endgame-ben látott karakterútja miatt).


Viszont ha ennyire szereted, ajánlom a képregények olvasását, ott sokkal jobban ki van bontva és érdekes(ebb) történetei vannak. Meg hát sokkal több, mint a filmek. Képregény karakterek közül még több példaértékűt lehet mondani.

20L

2021. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inspiráló. Szintén lány vagyok.
2021. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár én férfi vagyok, de én is imádom őt (és nem, NEM csak a külseje miatt, bár az is 10/10).

Nagyon jó karakter, tele drámával, és ScarJo remekül alakítja, mint mindig. Nekem ő fog talán a legjobban hiányozni.

2021. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!