Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy romantikus filmet keresek,...

Egy romantikus filmet keresek, ahol a főszereplő lány férfinak adja ki magát egy munka miatt?

Figyelt kérdés

Talán 10 éve láttam, de azóta se találom. Ha jól emlékszem külföldi film, de nem amerikai. (valószínűleg olasz vagy francia) Egy lányról szól, aki férfinak álcázza magát, hogy megkapjon egy állást egy jómódú férfi házában. Már nem tudom pontosan mi volt a munkája, de állandóan öltönyt viselt, lehet inas volt. Volt egy gyereke is, és a végén az állást adó férfival jön össze. Pár jelenetre emlékszem a filmből:


1, Pasi akkor tudja meg, hogy lány, amikor véletlenül meglátja öltözködés közben. Utána el is viszi szaunázni, hogy direkt zavarba hozza a lányt.


2, A lány pasiként megtetszik egy idősebb nőnek, aki megpróbál kikezdeni vele, erre a lány leüti egy boros üveggel.


3, Miután kiderül, hogy igazából lány, elmegy a háztól, majd a végén egy szép, díszes épületben találkoznak újra a férfival (ott van a gyerek is, meg egy barátja) és akkor összejönnek, megcsókolják egymást.


Már egy ideje keresem ezt a filmet, de az interneten semmilyen nyomát nem találom.



2021. febr. 17. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Valamiért ez ugrott be,bár nem emlékszem a sztorijára

2021. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Rajottem, hogy nem ez az,mert ebben újságírói állást kap a csaj
2021. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem az, de azért köszönöm a válaszod.
2021. febr. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!