Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Tom Holland/Scarlett...

Melyik Tom Holland/Scarlett Johansson/Elizabeth Olsen filmeket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Szeretnék minél több filmet megnézni tőlük .

Csak nem tudom h melyikeket érdemes.

Mert pl ScarJo nak van vagy 40 filmje és pl amiben 5 éves azt nem tervezem megnézni.

Mind a 3uktól a lehető összeset megnézném de ebben kérem segítségeteket.

Előre is köszönöm!!

(a Marvel filmeket hagyjátok ki , láttam már őket)



2021. febr. 17. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összeset akarod, akkor javaslom az imdb.com-ot, beírod a nevüket, kiadja az összes filmjüket. Dátummal együtt, így elkerülheted a kiskori műveket.
2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Scarlett Johansson:A suttogó (1998)

Tétova tinédzserek (2001)

Elveszett jelentés (2003)

Bobby Long (2004)

A tökéletes trükk (2006)

Fekete Dália (2006)

Hitchcock (2012)

A nő (2013)

Don Jon (2013)

Lucy (2014)

Jojo Nyuszi (2019)

2021. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Don John

Tökéletes trükk

2021. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Tom Holland:A lehetetlen (2012)

Majd újra lesz nyár (2013)

A tenger szívében (2015)

2021. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elizabeth Olsen:A gyilkos médium (2012)

Öld meg kedveseid (2013)

Oldboy (2013)

Láttam a fényt (2015)

Wind River – Gyilkos nyomon (2017)

2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Scarlett Johansson-tól nekem ezek tetszettek:

Match Point

We Bought a Zoo

Marriage Story

The Prestige

(Ghost World sem rossz, de nem való mindenkinek)


Amúgy IMDb-hez +1

2021. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tom Holland filmekben jártas vagyok!:)

Szóval a Marvel filmek alap, de azt írtad hogy láttad.

Nekem az egyik kedvenc filmem a Devil all the Time. Egyszerüen fantasztikus, nagyon ajánlom!!! Bár ha nem vagy erös idegzetü akkor egy kicsit talán felzaklat...

Az Impossible is nagyon nagyon jó, csak készíts jó sok zsepit magad mellé.

Az Edge of Winter is nagyon jó, bár kicsit olyan hogy ,,Várj most mi van?!” de nekem nagyon tetszett.

Ha animációs is érdekel akkor Spies in disguise, Onward. Nagyon jók és tényleg nem csak ilyen nagyon kicsiknek való szóval tapasztalatból mondom felnötteknek is élvezhetö (szüleimnek megmutadtam és nagyon tetszett nekik).

Dolittle (bár abban csak szinkronizál)

Én pl. imádom a Pilgrimage-t is bár kicsit brutál és nagyrésze asszem Latinul van de a story jó.

Current war. Szintén szuper, tök jó cast, tök jó story.

A Heart of the sea és a Lost city of Z nekem olyan volt hogy egyszer kétszer jò de (föleg a Lost city of Z) kicsit unalmas. De elsöre egészen élvezhetö.

A How I live now nekem egészen tetszett, én imádom az ilyesmi filmeket!!!

Szóval igazából mindet ajánlom. Asszem egyet hagytam ki, de abban csak ö a hangja a csávò fiának(?) asszem. Locke.

És nemsoká jön a Chaos walking és a Cherry amik elsöre fantasztikusnak tünnek!!!! :)

2021. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Amùgy legjobban a Devil all the time-ot és az Impossible-t ajánlom nekem azok a kedvenceim!

2021. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Devil all the time" nagyon jó film! Rendesen megfogott!
2021. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Scarlett Johansson ő legegyszerűbb ebből a szempontból, annak ellenére hogy neki van a legtöbb filmje, ő amiben szerepel azt meg kell nézni és kész. Ő bármilyen hitvány filmet egymaga ellensúlyoz, olyan szexuális kisugárzása, szépsége és odaadó színészi játéka van. Még a förtelmesen rossz Lucy-t is képes voltam stáblistáig nézni miatta.

Tom Holland borzalmas színész, de nála meg amiatt egyszerű a dolog, mert két filmből áll a filmográfiája, a Pókember 1-2. és kész. Azokatmeg már láttad, szóval ő lapozható.

Olsen nehéz, tőle nem sok mindent láttam, amit igen abból a Wind River jó volt, viszont volt egy másik aminek nem jut eszembe a címe, abban meg gyengén játszott. Eléggé sok filmjében van világfájdalom az arcán szegénynek.

A Don Jont meg azért is javaslom, mert abban nem csak Scarlett Johansson jó nő...

2021. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!