Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az ilyen Exatlon,...

Szerintetek az ilyen Exatlon, Vetélkedő showk meg ilyen műsorok meg vannak játszva?

Figyelt kérdés
Mert nyilván az Éjjel nappal Budapest meg ezek igen, de erről fogalmam sincs

2021. febr. 18. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom hogy igen
2021. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg a Hal a tortán, Vacsoracsata ezek is?
2021. febr. 18. 21:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg a Széf, meg ezek?
2021. febr. 18. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Vannak előre beállított/többször leforgatott részek, de pl. a Nyerő Párosban a játékokat csak 1x veszik fel. Ilyen tekintetben szerintem az RTL igényesebb és valósághűbb, a sok copy-t TV2-n nem is bírom nézni.
2021. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Valóság-show. Tehát show. Nem természetfilm az emberekről.
2021. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki azt hiszi, hohy az exatlon meg van játszva, az vak. Basszus, mit lehetne azon megjátszani? Direkt lesérülnek meg kikapnak szerintetek? Olimpiai bajnokok odamennek bohóckodni? Ne csináljuk már...
2021. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
99%
Az Exatlon, ahogy a fenti is írta, nem megjátszott, de nyilván a versenyek időzítésével, a pályák tudatos variálásával és meglepetés programokkal a szerkesztők le tudják követni az éppen alakuló helyzeteket és rá tudnak erősíteni, hogy kihozzanak egy jó nagy sírást, drámát, feszültséget.
2021. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

MindenKINEK LEPontozÁST!!!!


BULIvaaAAAAAn

2021. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát. Vol néhány nyilatkozat, amit általános iskolás szinten olvasott fel Ricsi. Nem hiszem, hogy ott önmagát adta.
2021. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 afer ***** válasza:
75%
Egyszer láttam egy riportot Győzikével, aki már jónéhány valóságshowt végigélt. A riporter azt kérdezte tőle, hogy rendbe jött-e a kapcsolata a feleségével? Győzike erre azt kezdte bizonygatni, hogy soha nem volt rossz a kapcsolata Beával. Mire a riporter utalt a valóságshowban látottakra, ahol több részen keresztül lehetett nyomon követni Győzike és Bea asszony egyre romló kapcsolatát, és azt, hogy hogyan sodródnak a válás felé. Győzike kb. ennyit válaszolt: "Mindig nagyon jó kapcsolatom volt a feleségemmel, a valóságshowban látott konfliktust csak a rendező kedvéért játszottuk el, hogy izgalmasabb legyen a műsor." Ezt csak azért írom ide, mert látni kell, hogy egy reality nem feltétlenül a valóságot mutatja, ettől függetlenül sok minden igaz lehet benne. Az exatlonban szerintem szintén vannak beállított, előre megbeszélt jelenetek, főleg a beszélgetéseknél, amikor a villában vagy a táborban "spontán" beszélgetnek, ébresztik egymást reggel stb. Ezek szerintem többnyire előre megbeszélt forgatókönyv alapján vannak felvéve. Látszik is sokszor, hogy nagyon mesterkéltek. A versenyeknél viszont kicsit más a helyzet. Palik biztos nem hívja össze a két csapatot, és nem beszélik meg előre, hogy melyik napot ki nyerje meg. Ilyen biztos nincs. De az valószínű, hogy a szervezők ha úgy látják, hogy a műsor érdeke azt kívánja, akkor belenyúlnak a maguk módján a verseny menetébe is: pl. olyan ügyességit adnak, amelyik az egyik csapatnak vagy az egyik párbajozónak inkább kedvez, vagy pl. sokszor volt, hogy amikor a kékeknél az előny, akkor az olyan előny, hogy nagyban segíti az aznapi győzelmüket, míg ha a bajnokok szerzik meg az előnyt, akkor az olyan lesz, hogy nem igazán befolyásolja az aznapi végeredményt. Tudomásul kell ugyanis venni, hogy a szervezőknek ki kell szolgálni a nézőket, és a cél, hogy minél magasabb legyen a nézettség. És bizony a kékeknek nagyobb a szurkolótábora a felmérések szerint. Nem is csoda, hogy a kékek több napot nyernek, mint a bajnokok. Ez az én véleményem.
2021. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!