Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van kapcsolat az alábbi két...

Van kapcsolat az alábbi két sorozat között? (királyi ház titkai, a korona hercege)

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a két sorozat között van kapcsolat, hogy az öreg király, az igazából Güm, vagyis Joning herceg, a király és Dongi, későbbi nevén Szukbin úrnő fia. Van ebben valami szerintetek? Én már csak azért is tartottam kicsit furának, mert a két sorozat között van 3 év. A korona hercege az 2007es sorozat, a királyi ház titkai pedig 2010es, de az is meglehet, hogy az utóbbi, a korona hercegének az előzmény sorozata? 🤔 (a korona hercege sorozatot még nem láttam, viszont ha van kapcsolat a 2 sori között, akkor feltétlenül meg kell néznem azt is. 😁)

Köszönöm a válaszokat előre is!



#sorozat #Korea #A korona hercege #Királyi ház titkai
2021. febr. 18. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Történelmi kapocs van a két sorozat között, tehát ahogy írtad, a korona hercegében az öreg király, az a Királyi ház titkaiban Szukbin fia, viszont a sorozatok között (azon kívül, hogy asszem ugyan az rendezte őket) semmilyen kapcsolat nincs. Két különálló történelmi sztori. De ha igy tetszik, tekintheted a korona hervegét a királyi ház titkai előzménysorozatának. :)))


Egyébként elég sok színén játszik mindkettőben.

2021. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!