Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem adják mostanában?

Vinkó Márton kérdése:

Miért nem adják mostanában?

Figyelt kérdés

A Nickelodeon-on ment a Bella és a Bulldogok c. sorozat. Mostanában egyáltalán nem adják.

(nagyon hiányzik és nincs fent sehol)



2021. febr. 18. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom lejárt a licensz szerződés így nem sugározzák többet.
2021. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De akkor legalább felrakhatnák valahová.
2021. febr. 19. 12:08
 3/23 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Ha lejárt a licenszük, akkor nem adhatják le sehol, mivel el is veszik tőlük az anyagot! Ha arra gondolsz, hogy valaki illegálisan feltöltse valahova, az pedig büntetendő!
2021. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Amúgy sorozatbaráton is, úgy másfél hete, írt valaki egy nagyon durván fogalmazott hozzászólást, arról hogy minek rakják fel a részeket, ha egyszer nincsenek hozzá linkek (az előbb idézve ide akartam másolni, de az itteni szűrő nem engedte be). Ráadásul lány volt (a nickneve és a profilos adatai alapján egyaránt). Már azon se lepődnék meg, ha még ezért sem tiltanák őt ki, mivel valószínüleg megértenék őt, ha egyszer ennyire "felháborító" ott a helyzet.
2021. febr. 19. 12:19
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha meg bűntetendő, akkor minek raknak fel más sorozatokat sorozatbarátra meg ilyen helyekre?????
2021. febr. 19. 12:26
 6/23 anonim ***** válasza:
Mert a sorozatbarát üzemeltetői is bűnözők! Megsértik a szerzői és hatályos jogokat. Mivel nem rendelkeznek az audiovizuális tartalmak jogaival ezért a magyar (és az általános) jog szerint is, ha feltöltenek valamit, az törvénysértő! A letöltés is.
2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Erről egészen eddig soha nem hallottam!
2021. febr. 19. 12:37
 8/23 anonim ***** válasza:
Na ne mondd! Nem hallottál a szerzői és hatályos jogokról? Mégis mit hittél? Ingyen nézhetsz mindent? Gondolj már bele! Van mondjuk a Marvel. Csinál egy filmet. És valaki ellopja tőlük/lerippeli/lemásolja és feltölti valahova. Te meg letöltöd. Akkor az legális? Nem tudom, hogy hány éves vagy, de jobb lenne, ha a szüleiddel beszélgetnél a szerzői jogokról és annak a büntetési tételeiről, ha valaki feltölt, illetve, ha letölt. Igaz ez zenére, programokra, játokokra stb...
2021. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szóval mindenki ezt csinálja, ehhez képest senkit nembüntetnek meg? Vagy mégis, csak tutton kívül? Ezek szerint ezért nem tudtam erről, mert "titokban tartották"? Hallottam szerzői jogokról, de azt nem, hogy valójában a hátam mögött mindenkit mindenért büntet(get)nek! Szerinted ha ennyire "titkolják előlem", akkor mennyire tudnám, hogy ezek a szabályok. És még neked van pofád idepofázni, hogy "hány éves vagy", meg ilyenek! (mindezek mellett) Cseppet sem tudsz akárcsak egy minimális támogatást is mutatni! Ha így viselkedsz velem és így állsz hozzám, akkor tűnj el! Én támogatóbb válaszokat vártam ennél!
2021. febr. 19. 12:47
 10/23 A kérdező kommentje:
(egyébként meg ha mások ilyen kérdést tesznek fel, akkor ők támogatóbb válaszokat szoktak kapni, tehát ne feltételezd, hogy ezt csak úgy kérem, hogy "támogass")
2021. febr. 19. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!