Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a kosztümös...

Mi lehet ennek a kosztümös sorozatnak a címe?

Figyelt kérdés

Régen láttam ezt a sorozatot Tv-ben szerintem még a 90-es években.


Talán a XVIII. században játszódik, igazi kosztümös film. Csak a sztorira emlékszem nagy vonalakban.


Van egy fiatal szegényebb sorsú szerelmespár (helyes srác és szép vörös hajú lány). A srácba beleszeret egy nemes kisasszony, és addig jár a srác nyakára, míg elcsábítja és terhes lesz tőle.

A srác szerelme (vörös csaj) bánatában összeszűri a levet egy idegen férfival és ő is terhes lesz, ettől az idegentől.

Ám a szerelmesek megbocsátanak egymásnak és összeházasodnak.

Eltelik sok év, megszületnek a gyerekek, akik egymásba szeretnek. A régi titkok napvilágra kerülnek, és már csak az a kérdés, hogy testvérek-e a szerelmesek.


Bevillant a sztori, és sehogy sem találok rá a sorozatra. Úgy emlékszem nem egy film volt, hanem egy pár részes sorozat.


Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni!



2021. febr. 19. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj rákeresni a szereplőkre a Google-ban, ha emlékszel az arcukra... Biztos nem fog egyik pillanatról a másikra menni, de ez a legjobb esélyed. Ha egy színész neve már megvan, imdb-n, wikipédián meg lehet nézni, milyen filmekben szerepelt, és meglesz a sorozatod. :)

Sok sikert!

2021. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem se színészek, se a karakterek nevére. Azt sem tudom pontosan melyik országban játszódik a sztori, se azt, hogy angol, amerikai, esetleg francia filmről van-e szó.


Ezért tettem fel ide a kérdést, hátha a sztoriról beugrik valakinek.


Végignéztem már egy csomó listát, és amire emlékszem a sztoriból, az alapján próbáltam keresni Google-ban. Semmit sem találtam.


Az a baj, ha nincs meg legalább egy színész, karakter, helyszín neve, csak a történet alapján szinte lehetetlen megtalálni a filmet.

2021. febr. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!