Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minden világot istenek lakják?

Minden világot istenek lakják?

Figyelt kérdés

A Marvel-ben a 9 birodalomban minden világot istenek lakják, kivéve Midgard-ot azaz a Földet ?

A Thor filmekben legalább is ez derül ki.

Heimdall és Hogun is Vanaheim-ből valók és ők is több ezer évesek, ahogy Loki is Jottunheim-ből. Egyedül a földet lakják halandók ?



2021. febr. 20. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Na még egy...! Ember, attól, hogy megnézel 5-10 marvel filmet még nem fogod átlátni a valós Marvel univerzumot! Sajnos a filmeknek semmi köze a képregényes világokhoz! Olvass 1964-től kezdve képregényeket és akkor összeáll majd a kép!
2021. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az összes Filmet láttam, nem 5-10-et, és nem 5-10-szer 😉
2021. febr. 20. 11:49
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Imádom az olyan képregény sznobokat, mint az #1.

Odin momdta, hogy: Nem vagyunk istenek. Élünk és meghalunk, mint az emberek.

Erre mondta Loki, hogy plusz-mínusz 5000 év.

Szóval inkább annyiról van szó, hogy tovább élnek, és sokkal erősebbek, mágiát használnak.

A kreek is elélnek egy pár ezer évig. (Marvel Kapitány a filmekben ezért nem öregedik elvileg, mivel kree hibrid lett.)

2021. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
CSak halkan jegyzem meg, hogy mi vagyunk az igazi rajongók, ti, akik csak filmeket néznek noob senkik vagytok. Sajnos itt magyarországon nem eléggé nyomják el ezt a réteget, külföldön komolyan fellépnek az ilyen filmnéző álrajongók ellen a képregényes közösségek!
2021. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ez gatekeeping, ami titeket tesz s-fejjé.

Másodszor, elég sok képregényt olvastam.

De amúgy jó lehet, amikor annyi öröme van az embernek, az életben, hogy idegeneknek szólogat be a neten. Sok sikert az élethez barátom, ilyen hozzáállással nem sok ember kedvelhet.

2021. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. Kell, hogy legyen egy határ! Kell, hogy kizárjuk azokat, akik csak divatból "szeretnek" valamit! ez a közösségeket rombolja! Nézd meg, milyen hatással volt a Cyberpunk játék a cyberpunk közösségek életére! Minden 10 éves hlyegyerek azt hiszi manapság magáról, hogy cpunker! Közben életében nem játszott a szerepjátékkal, nem olvasott egyetlen regényt sem a lore-ból! Sajnos manapság a geek a mainstream! Ki kell mondani, ha az elkorcsosult tömeg felett áll valaki a tudása és tapasztalata miatt! Külföldön ez már elindult, sajnos itthon még tartja magát a hangos noob többség!
2021. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én csak a filmeket láttam, a képregények nem nagyon izgatnak. Ez a képregény vs. nem képregény dolog engem hidegen hagy, ki nőttem az ilyesmit, de ha már ilyen tájékozott meg jártas vagy a képregényekben akkor rövidebb lett volna ha válaszolsz a kérdésre.
2021. febr. 20. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Igen, pont ez a gatekeeping. 😅


De igen, van, aki divatból szereti. Az ilyen fanok nem tartanak sokáig, továbbállnak más trendibb dologra. De, vannak akik elkezdik nézni és utána elkezdenek képregényt is olvasni, venni. Ami jót tesz a piacnak és több képregényt adnak ki.

2021. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdező hozzáállásával sincs semmi baj. Megnézi a filmeket, szereti őket. Ennyi. Nincs szüksége arra, hogy egy vézna, pattanásos csávó megmondja neki, hogy mit és hogyan élvezhet.
2021. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9-es nézd már meg a kérdező válaszát! Kinőtte az ilyesmit! Na itt a tipikus hangos noob,akikkel tele van a 4chan-9gag vonal és akik miatt itt tartunk, ahol, mert ezeket akarják kiszolgálni! Agyatlanok, de a lóvét ráköltik a filmekre!
2021. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!