Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vaják sorozatban mi az a...

A Vaják sorozatban mi az a csótány/sáska hibrid ami lemészárolja a katonákat a 4. részben a hintónál?

Figyelt kérdés
Amit az a random őrült bandita ráküld a terhes királynőre vagy kire akivel Yenna utazik, és lemészárolja az összes embert. Az a fekete, nagyjából ember nagyságú rovar vagy mi a fene, sáska vagy csótány keveréke, tudjátok melyikre gondolok. Az mi a csoda?

2021. febr. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám hogy a "Rémsáska" a Witcher 1 játékból, de egyáltalán nem hasonlít rá, ez sokkal kisebb.

A sorozat pedig a könyv alapján készült, de nem emlékszem hogy szó lett volna a könyvekben ilyen lényről. Szerintem szimplán az adott bérgyilkosnak kitalált az író egy ilyen lényt, amit megtud idézni hogy a sorozaton így is dobjon egy kicsit.

2021. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

[link]

2021. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wow köszi, ez is valami, kár hogy ennél többet a net se tud róla. Hátha majd a második évad... :)
2021. febr. 21. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a witcher 1-ből ugrott be az a sáska. :D Jól tudni.
2021. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!