Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a CHRISTIAN BALE...

Melyik az a CHRISTIAN BALE film amit a végén mond a mentő akció előtt ebben a film ajánlásban?

2021. febr. 21. 02:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na jó,én szerettem volna segíteni,de ebben nem volt benne a Hajnali mentőakció,lehet szó volt róla benne,de én nem fogom végighallgatni az egészet hogy tudjam,hogy hol.Írd le hogy hogy hány perc,hány másodpercnél van ez,ez lett volna a legkönnyebb,ezt kellett volna már a legelején.
2021. febr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oda van írva a kérdésbe hogy a végén. Tudod a topp 10 a vége a 10edik. Na az után még el mond kettőt. Csak a numerikus iq adat kell elő venni és 1ósztály után menni fog.
2021. febr. 21. 05:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1 percbe telt megkeresni, remélem azóta sem vetted a fáradtságot és sosem tudod meg. Mert én nem mondom el, amilyen bunkó stílusod van. Az első segíteni akart, opciót is ajanlott, te meg bunkózol vele, meg okítod, miközben írni sem tudsz. Így jártál.

Ráadásul lehülyézed, de te magad vagy a hü**e, hiszen nem találsz meg egy filmet, amit én 1 perc alatt megtaláltam...

2021. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2


Mi a kérdés?Elmondja a címét csak angolul.Azt meg a színész nevét beírod a googlebe aztán már meg is van a film.De ott van a kommentek között is a címe.A"szám iq" segítségével könnyedén ki lehet szűrni a azok közül is.

2021. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Segítsen ekkora köcsögnek az ördög maga!
2021. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kérdés jelentve. Kuka!
2021. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2.:Úgylátszik te a nehezebbik megoldásd ajánlgatod,pedig szerintem mindenki azt szokta,én legalábbis eddig még mindenhol,kivétel nélkül ezt láttam,ha keres,vagy meg akar mutatni valamit egy videóban akkor odaírja x min y sec.Azt hogy te miért nem így csináltad,fogalmam sinc,te vagy a 100-ból az 1.
2021. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sincs
2021. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
megoldást
2021. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2.:És én sajnos nem tudok angolul.De ez az a film:Nehéz idők (2005) (én se láttam még,de biztos jó lehet,lehet én is megnézem :) )
2021. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!