Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A marvel filmekből ki a...

A marvel filmekből ki a példaképetek?

Figyelt kérdés
És miért?

2021. febr. 21. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen Pókember a kedvencem, de példaképnek nem mondanám. Nincs konkrét példaképem sem a Marvel filmekben, sem máshol, csak emberek vannak, akiket tisztelek, de egy az egyben senkire nem szeretnék hasonlítani.
2021. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem Pòkember/ Peter. Bár ezt néha furcsának tartják mivel lány vagyok:)

Nem is tudom pontosan miért. Talán mert mivel sulis ezért vele tudok legjobban azonosulni. Meg mert szerintem inspiráló az, hogy elég okos . És hát ö a barátságos Pòkember és szerintem példaértékü személyisége van. Meg szerintem ehhez még az is hozzáadódik hogy Tom tényleg annyira jó ember, nekem ö a legnagyobb példakép! :)

2021. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
rey
2021. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Nebula

Mert nincsenek érzései ami előnyös

Tele van menő alkatrészekkel

És jó a segge

2021. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem Natasha pedig lány vagyok xddd

Tom Holland nekem a celeb crushom <33

2021. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Peggy Carter.

Igazán inspiráló, hogy nőként mit sikerült elérnie egy férfiak uralta világban. Annak, aki esetleg még nem látta, szeretettel ajánlom az Agent Carter c. sorozatot, ahol több mindent megtudhatunk róla.

2021. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

#5

Uu de megörúltem neked 6os! Azt hittem én vagyok az egyetlen ember aki latta ezt a sorozatot.

És ha már sorozat ajánlásnál tartunk; az Agents of SHIELD et nezzétek meg! Egyszerűen fantasztikus (annak is akár aki nem nagy Marveles és annak is aki igen)

2021. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nemrég kezdtem bele a Marvel filmekbe. Határozottan Natasha Romanoff a példaképem és a kedvenc szereplőm.
2021. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Clint, mert egyszerű emberként is lépést tart azzal a sok superhuman shittel ami történik velük, pedig neki aztán tényleg semmi extra képessége, csak az évtizedek gyakorlata. Meg mondjuk az egyetlen bosszúálló, akinek normális-szerű családi élete van, és távol is tudja tartani őket a munkájával járó veszélyektől. Meg Laura, azzal az emberfeletti szeretettel és hittel, amivel szereti a párját, és tudja és tiszteli, hogy Clintenk az "elmegyek alieneket vadászni és lehet hogy nem jövök vissza" munka is az élete része, és egy pillanatig nem kéri, hogy adja fel érte a lénye egy részét.
2021. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Igazad van egyébként, bár mondjuk Natashának sincsenek szuperképességei. :)
2021. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!